Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 24 10
Ξενοδοχεία 30734
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Χώρος (γενικά)
 
10.0
Καθαριότητα
 
10.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού/service
 
10.0
Διακριτικότητα
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
το συγκεκριμενο ξενοδοχειο ειχα να το επισkεφτω απο το καλοκαιρι..πηγα παλι προσφατα και εμεινα αρκετα ικανοποιημενος εχει αλλαξει διακοσμηση στα δωματια εμενα μου εδωσαν ενα μπεζ με μαυρο αρκετα ωραιο σε 6 θυμαμαι οτι ηταν,καθαρο δωματιο και το μπανιο του, οπως παντα σε τεtoιoυ ειδους ξενοδοχεια υπηρχαν και τα τσοντοκαναλα.δεν περημεναμε καθολου για δωματιο και η reception μια που γλικια κοπελιτσα μελαχρινη σγουρομαλλα και πολυ διακριτικη μου εκανε εντυπωση που της εκανα ενα αστειο το οποιο δεν ειναι κι πολυ κομψο και αυτη απλως γελασε ενω αλλου ξυνιζουν την μουρη τους..τα μειον σε αυτο το ξενοδοχειο ειναι οτι ειναι κοντα στα μαγαζια και φαινεσε οταν πας και δεν εχει parking..κατα ta αλλα ολα ειναι καλα..
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
6 Μαρ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Μαρτίου, 2014
Έγραψες και στο guest-book του ξενοδοχείου;

Ειλικρινά δεν περίμενα ποτέ να διαβάσω "συγχαρητήρια" σε κριτική ξενοδοχείου ημιδιαμονής. Γηράσκω αεί διδασκόμενος Γερο-μύστης

Λύσε μας όμως και μερικές βασικές απορίες που θα πρέπει να υπάρχουν στις κριτικές ξενοδοχείων όπως πχ αν είχε κουρτίνα στο μπάνιο, για τα σεντόνια, αν έτριζε το κρεββάτι, για την μοκέτα, για κρεμάστρες, για ηχομόνωση κτλ.

Επίσης δεν κατάλαβα το "ικανοποιημενΟΣ" από χρήστη με τ' όνομα katerina5 Χμμμ;Χμμμ;
P
pgp74
06 Μαρτίου, 2014
οχι στο μπανιο δεν υπηρχε κουρτινα στο ντουζ και για αυτο το λογο ζητησαμε κ εχtra πετσετεσ γιατι τισ αλλεσ τισ ειχαμε βαλει κατω λογο νερα οσο για τα σεντονια ηταν καθαρα και το κρεβατι δεν ετριζε καθολου κρεμαστρεσ ειχε η ντουλαπα μεχρη και παπλωμα...τωρα για την ηχομονωση που θεσ να μαθεισ φιλε μου εγω δεν ακουσα τιποτα και οπωσ ειπα και πριν ηταν αρκετα καθαρο που ρωτασ για την μοκετα...το σερβισ του ηταν πολυ γρηγορο μεσα σεπεντε λεπτα ειχαν ερθει τα ποτα μασ...οσο για το κατερινα απλωσ δεν θελω να βαλω το δικο μου και εβαλα τησ κοπελιασ μου..
06 Μαρτίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μη γράφεις μόνιμα κεφαλαία - δεν επιτρέπεται.
06 Μαρτίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

είμαι καινούργιος εδώ και δεν ξέρω..ελπίζω να σε κάλιψα στις ερωτήσεις σου
06 Μαρτίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αν μπορείς και θέλεις, δώσε αντίστοιχες πληροφορίες και για τα άλλα ξενοδοχεία για τα οποία ανέβασες κριτική.

@ Antisthenis: Υπάρχει θέμα να το κάνει σαν σχόλιο στα υπόλοιπα ξενοδοχεία;
P
pgp74
06 Μαρτίου, 2014
μαλλον δεν βοηθας με αυτη την κριτικη το ..αγαπημενο σου ξενοδοχειο..
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6