Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.7 48 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Εκανα βολτα στην μεταμεσονυχτια βαρδια στη Λιοσιων και στη Φυλης.Γενικα οι καλες επιλογες στην τριτη βαρδια ειναι λιγες.Αποφασισα να τιμησω την Τζουλια απο το Φυλης 61 υπογειο.Η συγκεκριμενη κοπελα σχεδον παντα εργαζεται στην μεταμεσονυχτια αλλαγη.Περασα στο σαλονι και ειδα ενα κουταβακι να τρεχει κατα πανω μου και να θελει να παιξει μαζι μου.Μετα απο λιγο εμφανιστηκαν η κοπελα και η τσατσα.Η Τζουλια ειναι μια σχετικα ψηλη μελαχρινη Αλβανιδα με ομορφο προσωπο και σωμα με πιασηματακια.Ανακοινωθηκε απλο προγραμμα.Πληρωσα και περασα στο στα πορνοενδοτερα.Το δωματιο ειναι επιπεδου Μεταξουργειου.Μετα απο λιγο ηρθε η κοπελα και εκλεισε την πορτα μπροστα απο το κουταβακι που ηθελε και αυτο να μπει μεσα.Η κοπελα ξαπλωσε διπλα μου και εβγαλε το στρινγκακι της και τον στηθοδεσμο.Ειχα μεγαλες καυλες και η πουτσα μου ηταν ηδη πετρα.Η κοπελα μου περασε προφυλακτικο και ξεκινησε μια μετρια πιπα χρησιμοποιωντας και το χερι της.Υστερα απο προτροπη μου αφησε το χερι της και συνεχισε την πιπα μονο με το στοματακι της.Εγω τη χουφτωνα και της πατουσα το κεφαλι για να παρει τον πουστο μου πιο βαθια στο στοματακι της.Εκανε μερικες προσπαθειες να παρει τον πουστο μου πιο βαθια στο στοματακι της.Πρωτη σταση ιεραποστολικο υστερα απο δικη μου επιλογη.Τη γαμουσα και παραληλα εγλυφα το ωραιο 2αρι βυζακι της και τον λαιμο της.Δευτερη σταση πισωκολητο , οπου ξαπλωσε χαμηλα μπρουμητα στο κρεβαττι.Να πω οτι εχει αρκετη κυτταριτιδα στον κωλο που στο σαλονι δεν φαινεται.Τη γαμουσα δυνατα ενω αυτη κρατιονταν απο το κρεβαττι και εβγαζε αληθινα βογγητα.Μετα απο λιγο ηρθε το τελος στο μουνακι της.Συνοψιζοντας προκειται για μια κοπελα δεκτικα σε φιλακια στο στηθος και στο λαιμο.Δεν εδειξε σημαδια βιασυνης , αν και λογω καυλας και αποχης αρκετων ημερων δεν αντεξα πολυ ωρα.Γενικα μην περιμενετε πολλα πραγματα , αλλα δεν θα την χαρακτηριζα φολα.Η κοπελα εκανε οτι της ειπα , δεν εχω παραπονο.Ελπιζω να σας βοηθησα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 05, 2014
Όνομα κοπέλας
Τζούλια
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.850
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Μαρτίου, 2014
αυτη η κοπελα δουλευει μονο βραδυ απο οτι εχω δει εχω παει μαζι της πανω απο 4 φορες και ειναι ετσι οπως τα λες οχι πολλα πραματα αλλα δεν ειναι και φολα για τις βραδινες ισως η καλυτερη
aqw
aqw
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1