Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 115 10
Γενική βαθμολογία
 
3.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Μπαίνω μέσα λοιπόν και βλέπω την Άντζελα η οποία κάνει Duo με την Μπιάνκα (αν ενθυμούμαι καλά..Χμμμ;)

Σχετικά ελκυστικές και χαρούμενες φάτσες και οι δύο, άλλα προτίμησα την Άντζελα η οποία είχε πιο ωραίο κώλο σε σύγκριση με την Μπιάνκα.. (Παρ' όλο που η Μπιάνκα έχει λίγο πιο ωραίο πρόσωπο.)

Η ηλικία της πρέπει να ήταν γύρω στα 24, μέτριο ανάστημα, με καλούτσικο προσωπάκι και ωραίο μελαμψό σωματάκι. Το στήθος της όμως είναι αρκετά μικρό..

Τέσπα, ακούω full πρόγραμμα την είδα και γυμνόστηθη, είπα λίγο χλωμό να είναι ξεπέτα. (κούνια που με κούναγε.Μαλακία)

Λοιπόν η κοπέλα είναι τελείως άσχετη με το εν λόγω άθλημα. Απο τη μιά μου έπιανε το καυλί λές και έπιανε το λεβιέ των ταχυτήτων, απο την άλλη έκανε πώς με φίλαγε στο στήθος.. Αυτή μάλλον με είδε αγαθόφατσα και πρέπει να είπε: "Κάτσε να πάρω το 20euro χωρίς κόπο.."Θυμός

Ξεκίνησε μετά με πίπα, τον έβαζε στο στόμα για 2 δευτερόλεπτα τον ξαναέβγαζε και ξανάπιανε το καυλί.. Αυτό το έκανε συνέχεια για κανά πεντάλεπτο..

Μετά την γύρισα σε 69 άλλα δεν μου έβγαινε με τίποτα.. Η ψυχολογία μου, είχε γίνει ήδη σκατά..Money Mouth

Αυτό που θα ήθελα να της πώ, άλλα δεν της το είπα εκείνη τη στιγμή είναι:

"ΜΩΡΗ ΚΑΡΙΟΛΑ ΑΝ ΔΕΝ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙΣ, Η ΑΙΣΘΑΝΕΣΑΙ ΑΓΓΑΡΙΚΑ, ΒΡΕΣ ΑΛΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ. ΚΟΠΡΟΣΚΥΛΟ...."Θυμός

Υ.Γ: Βάζω χαμηλή βαθμολογία στον τσάτσο γιατί όταν έχεις κομοδίνα δεν τα εκθειαζείς, απλά το βουλώνεις.. {Γκέ γκε;}

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 04, 2013
Όνομα κοπέλας
Άντζελα
Aitherovamon
Μέλος
Εγγραφή:
26 Ιαν 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
9
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Σεπτεμβρίου, 2013
ΕμμμμΡε, φίλε! Διαβάζω κρητικές, με πολλά παράπονα, όπως εσύ. Τη ψάχνεται στα Μπουρδελα! να βρείτε? Την γκόμενα, που θα σας απογειώσει, στα ουράνια? Είναι δυνατόν? Όλες η αλλοδαπές, αγγαρεία κάνουν. Αφού παίρνουν 5 ευρώ, από τα 20ε, και εάν τα παίρνουν,και αυτά. Τη να κάνουν και αυτές? Μπορεί να βρίζουν ορισμένοι της Ελληνίδες. Αλλά η χρυσές, εποχές 80-2004! πριν έλθουν τα πακια. Έβρισκες αυτό, που δεν βρίσκουμε σήμερα. Λοιπόν, μην ψάχνεις φίλε το τέλειο. Ξεχνατο!!! Χμμμ;Έρωτας
05 Σεπτεμβρίου, 2013
Υ.Γ: Βάζω χαμηλή βαθμολογία στον τσάτσο γιατί όταν έχεις κομοδίνα δεν τα εκθειαζείς, απλά το βουλώνεις.. {Γκέ γκε;}
+1000
ετσι ειπες μια σοφη κουβεντα για να την μαθουν οι τσατσαδες
05 Σεπτεμβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν έχω πρόβλημα να κάνει κάποια αγγαρικό sex..

Φτάνει να μην μου παίρνει λεφτά..
05 Σεπτεμβρίου, 2013
H Άντζελα δεν είναι μελαμψή.Από την περιγραφή της πράξης μάλλον την Μπιάνκα πρέπει να πήρες και όχι την Άντζελα.
09 Σεπτεμβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Eγώ Άντζελα θυμάμαι ότι την έλεγαν..
21 Σεπτεμβρίου, 2013
Προσπαθώ ρε μάγκες να καταλάβω τον συναγωνιστή αυτόν Χμμμ;Χμμμ; αλλά και πολλούς άλλους που λένε για γλωσσοφιλα ΜαλακίαΜαλακία γλυφομουνια ΜαλακίαΜαλακία γλείψιμο κωλοτρυπίδας ΜαλακίαΜαλακία και όλα τα συναφή….Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο! Και θέλω να ρωτήσω το εξής… Για το επονομαζόμενο AIDS έχετε ακούσει ποτέ????Γερο-μύστηςΓερο-μύστης Η νομίζετε ότι to AIDS κάνει διακρίσεις και θα την γλυτώσετε…??? Έλεος πια με 20 ευρώ θέλετε να ερωτευτείτε να γαμήσετε Κατσικογάμης να βγάλετε γούστα και στο τέλος να αρπάξετε και κανένα αφροδίσιο και ενδεχόμενος να την πληρώσουν και οι γυναίκες σας οι γκόμενες και τα παιδιά σας!!!!!!! ΚΑΠΟΤΟΥΛΑ ΜΕ ΠΡΟΣΟΧΗ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΤΑ ΧΟΝΤΡΑΔΙΑ ΟΧΙ ΓΙΑ ΓΑΜΟ! Γερο-μύστηςΓερο-μύστηςΓερο-μύστης
Z
z4
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6