Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.5 67 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Τρίτη απόγευμα πέρασα μια γρήγορη τσάρκα από δύο-τρία μαγαζιά και αποφάσισα να καταθέσω στο ισόγειο της Κολοκυνθούς 38Β. Για την επιλογή μου εκτός από την εμφάνιση της πουτάνας έπαιξε ρόλο ότι έχω διαβάσει και ακούσει για τον cult χώρο, έπρεπε να το ζήσω, η κοπέλα ήταν μια μελαχρινή αδύνατη με μικρό στήθος και γενικά ωραίο σώμα. Πλήρωσα ένα δεκάρικο την ταρίφα με μοναδική επιλογή το βασικό πρόγραμμα και πέρασα στο δωμάτιο. Οι συναγωνιστές έχουν περιγράψει πολύ καλά τον χώρο ο οποίος υστερεί πολύ σε θέμα αισθητικής και καθαριότητας, να σημειώσω ότι οι τοίχοι είχαν σημάδια από δάχτυλα και άγνωστης ταυτότητας υγρά που μου θύμιζαν για κάποιο λόγο συνεργείο αυτοκινήτων.
Η κοπέλα δεν άργησε να έρθει και με βρήκε να φρεσκάρω τα παπάρια μου στον νιπτήρα, γδύθηκε και ξάπλωσε στο κρεβάτι.
Το μικρό βυζί το είχα δει από το σαλόνι αλλά τις ρώγες της πραγματικά δεν τις φανταζόμουν, μεγάλες και σκληρές που ίσως το μόνο πράγμα που θα μπορούσα να τις παρομοιάσω είναι οι αναλογικοί μοχλοί στο χειριστήριο του playstation...
Ο μύθος για τα ελεύθερα πιασίματα που διαλαλούσε η τσατσά πέντε λεπτά πριν καταρρίφθηκε αμέσως γιατί η κοπέλα επιτρέπει να αγγίζεις μόνο το στήθος και αυτό όχι τόσο άνετα, παρόλα αυτά έκανε αρκετά τριψίματα με σκοπό να με καυλώσει και ευτυχώς το θέμα με τα πιασίματα, αν και σοβαρό, ήταν το μόνο αρνητικό της.
Η πίπα της είναι αρκετά καλή και βαθειά χωρίς να δουλεύει δόντι, μου άρεσε η τεχνική της και την άφησα να γλύψει αρκετά πριν της ζητήσω να κάτσει πάνω του. Το μόνο πράγμα που μου αρέσει στης αδύνατες και μικρόσωμες γυναίκες είναι ότι φαίνεσαι πουτσαράς, το οπτικό εφέ αυτής της διαφοράς μεγέθους μου έδινε την εντύπωση ότι άξαφνα απέκτησα ένα καυλί τριάντα πόντων που με το ζόρι χωρούσε σε αυτό το μικρό μουνάκι. Τρία με τέσσερα λεπτά σε αυτή την στάση και γύρισμα σε πισωκολλητό, δεν μου είχε στηθεί πολύ καλά αλλά κατέθεσα άνετα μερικά λεπτά αργότερα μετά από ένα μέτριο σφυροκόπημα.
Η κοπέλα δεν είναι καθόλου κακή στην δουλειά της και όπως μου είπε είναι τριάντα χρονών και γαμιέται επαγγελματικά από τα δεκαεφτά!
Η τσατσά δεν ενόχλησε ίσως γιατί δεν είχε καθόλου πελατεία. Το σίγουρο είναι ότι δεν πήγε χαμένο το δεκάρικο αλλά πραγματικά δεν ξέρω αν θα ξαναπήγαινα με την ίδια πουτάνα ιδικά σε αυτό το χώρο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 30, 2012
Όνομα κοπέλας
Μίκη
StrangeKindOfHuman
Σεβαστός
Εγγραφή:
2 Ιαν 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
111
Likes:
531
Πόντοι:
1.211
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Ιανουαρίου, 2013
και γω με το ζορι χύνω μαζι της
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1