Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 187 10
Γενική βαθμολογία
 
4.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Μόλις έφυγα αγανακτισμένος από το Φυλής 86Α (το γιατί στην σχετική κριτική μου) και ψάχνω για καλύτερη τύχη στη Φωκαίας. Στο 19 βλέπω ένα διδυμάκι που δείχνει να υπόσχεται πολλά: την Άννα που φαίνεται πολύ πιτσιρίκα και έχει πολύ όμορφο, αλλά αυστηρό πρόσωπο και ωραίο σώμα και τη Ρωξάννα, πιο μαυροτσούκαλο, χαμογελαστή και κατά τα φαινόμενα πιο μπερμπάντισα. Αμφότερες από Ρουμανία. Είναι και οι δύο ολόγυμνες, χωρίς βρακί, και αυτό τις κάνει πιο ορεκτικές. Η υπηρεσία, ευγενέστατη, κάνει λόγο για γυμνό στοματικό και τελειωτικό και από τις δύο και, για να αποζημιώσω τον εαυτό μου από την ψυχρολουσία του Φυλης 86Α, αποφασίζω να πάρω και τις δύο. Έρχονται χωρίς μεγάλη καθυστέρηση στο δωμάτιο και η πρώτη τους κουβέντα είναι "ξάπλωσε", αυτή ακριβώς που μου έσπασε τα νεύρα στην προηγούμενη απόπειρα συνουσίας. Κάνω πως δεν καταλαβαίνω και αρχίζω να απλώνω χέρι και να παρατηρώ αντιδράσεις. Η διαδικασία με τα μωρομάντηλα κρατά μία αιωνιότητα στη διάρκεια της οποίας φλυαρούν ακατάπαυστα μεταξύ τους στα ρουμάνικα, άγνωστο για ποιό θέμα. Μόνο όταν αρχίζει το γυμνό στοματικό, εναλλάξ και με τις δύο, το βουλώνουν για λίγο, όπως είναι επόμενο, αλλά σε πρώτη ευκαιρία ξαναρχίζουν τη λογοδιάρροια. Η Άννα τώρα κάθεται σταυροπόδι με τα χέρια μπροστά και είναι πρακτικά απροσπέλαστη σε κάθε άγγιγμα. Πιο εύκολο να βάλεις χέρι σε κουλουριασμένο σκατζόχοιρο. Την ώρα της πίπας της βάζω το χέρι στο σβέρκο, χωρίς να την πιέζω και αυτή το διώχνει με μία κίνηση, όπως θα έδιωχνε μία ενοχλητική μύγα! Έστω και έτσι φτάνω σε κατάσταση ετοιμότητας ώστε η Άννα να μπορεί να καθίσει στον πούτσο μου, αφού βέβαια μου έχει φορέσει το λάστιχο. Λίγες κινήσεις, αλλαγή προφυλακτικού και σειρά της Ρωξάννας, αυτή προτιμά να είναι ανάσκελα με μένα από πάνω. Δεν είναι και η πιο υπέροχη φάση, ελάχιστη η συμμετοχή τους, περνά και η ώρα, τους λέω τώρα θα βγάλω την καπότα για να χύσω στο στόμα σας. Όχι, απαντούν με μια φωνή, στα βυζιά θα χύσεις, δείχνει τα βυζιά της η Ρωξάννα για να μην υπάρξει παρανόηση. Μα έξω άλλα μου είπατε. Στα βυζιά θα χύσεις, επιμένουν. Δεν κάνουν διάλογο, δεν απαντούν στην δίκαιη ένστασή μου, αυτό είναι και αν σ' αρέσει! Τώρα τα έχω πάρει. Δεν είσαστε εντάξει τους λέω και σηκώνομαι να φύγω. Ε, όχι και να επιβραβεύουμε την κοροϊδία. Για πότε εξαφανίστηκαν από το δωμάτιο... Στο διάδρομο άκουγα τα γέλια τους... Και γιατί όχι; Πιάστηκε άλλο ένα κορόιδο!
Στο δρόμο, αν και το διπλό σπάσιμο με έχει κάνει προσωρινά αδιάφορο έως αρνητικό απέναντι στη συνουσία, αποφασίζω να πάω στην Αλκιβιάδου 16Α για να δω αν γύρισε η Νταϊάνα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 30, 2011
Όνομα κοπέλας
Άννα
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Ρωξάνη
LAMB
Μέλος
Εγγραφή:
6 Ιουλ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
41
Likes:
75
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Οκτωβρίου, 2011
Γνωστά, γνωστότατα κομοδίνα φίλε μου.
Μαλακία έκανες πάντως, στη θέση σου θα έκανα πως θα τη χύσω στα βυζιά και θα της τα πετούσα στη μάπα!
Π
Πύρκαυλος
03 Οκτωβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Και θα έχανα την Ειρήνη στην Αλκιβιάδου 16Α που με ικανοποίησε μια χαρά στη συνέχεια. Μπα, χωρίς ψυχική επαφή δεν μπορώ να λειτουργήσω, ούτε καν με ενδιαφέρει...
03 Οκτωβρίου, 2011
ρε παιδες διαβαζω για την ρωξανη ολο κακες κριτικες αλλα εμενα μου ειχε κανει πριν κανα 2μηνο και γαμω τα γαμησια και ηταν πολυ καλη και τα πηρε και στο στομα χωρις δυσαρεσχια πως ειναι δυνατον??
δεν αμφισβιτω τις κριτικες απλα μου κανει εντυπωση!!
A
achro1416
03 Οκτωβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Στο στόμα μπορεί να τα πήρε αλλά έκατσε να τη γαμήσεις σαν άνθρωπος; Γιατί εμένα όλο τραβιότανε και δεν μπορούσα να της βάλω καλά καλά το πουτσοκέφαλο αλλά στο στόμα της τα έριξα τελικά. Ίσως να φοβήθηκε βέβαια να μου φέρει κι εκεί αντίρρηση γιατί τα είχα πάρει πολύ άσχημα στην κράνα και γυάλιζε το μάτι μου.
Επίσης, ο ίδιος είδες τι συνέβη με τη Σοφία. Σου έκανε και γαμώ τα γαμήσια αλλά μετά και γαμώ τις ξεπέτες. Δεν είναι να απορείς λοιπόν.
Π
Πύρκαυλος
05 Οκτωβρίου, 2011
Ρε συναγωνιστη εδω και καιρο φωναζουμε στο σαιτ για την Ρωξανη οτι ειναι απατη,μην πετατε επιτελους λεφτα.Στειλτε την στην πατριδα της μια ωρα αρχιτερα,γιατι νομιζουν οτι εδω στην Ελλαδα ειμαστε μαλακες και θα βγαλουν ευκολα λεφτα.Μιλαμε για μεγαλη καριολα!!!!!!!!!!!!!!!!!
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5