Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 187 10
Γενική βαθμολογία
 
5.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Η Ιωάννα είναι Ρουμάνα κανονικού αναστήματος με μαύρα μακριά μαλλιά μέχρι της πλάτες,λευκό δέρμα,γαλανά μάτια και ορεσίβιο βλάχικο look.Δούλευε απο πέρυσι συνήθως πιο πολύ στο Φυλής 92 το παλιό υπόγειο με τον στύλο.Έχει προσθέσει ένα αρκετά μεγάλο τατού πίσω στην μέση που καλύπτει και ένα αρκετά μεγάλο μέρος του σωμάτος της προς την πλάτη.Ανακοινώθηκε γυμνό τσιμπούκι τελέιωτικό και μιας και δεν την είχα ξαναδοκιμάσει λόγω της στενότητας του χώρου στο Φυλής 92 είπα οτι είναι ευκαιρία να την δοκιμάσω εδώ.Λογάριαζα όμως χωρίς τον ξενοδόχο.Η κοπέλα πλέον έχει παλιώσει μάλλον ξαναεπέστρεψε πάλι πίσω Φυλής γιατί για ένα διάστημα είχε χαθεί.Δεν ξέρω πως ήταν στις αρχές αλλά τώρα που ξαναεπέστρεψε έχει πάρει το ύφος του ψυχρού επαγγελματία.Αυτο σημαίνει οτι χωρίς να είναι έπιπλο ήταν ψυγείο η συγκεκριμένη.Κατά την δειάρκεια της συνεύρεσης μου μαζί της δεν αποκόμισα κανένα είδος ζεστασιάς απο μέρος της αλλά μόνο ψυχρότητα,ρουτίνα και διεκπαιρέωση καθήκοντος με βιασύνη.Μπαίνει μέσα στο δωμάτιο και μου λέει αμέσως πως θέλω την πίπα.Της λέω να χαλαρώσει λίγο και της γλύφω τα όμορφα στήθια της.Η συγκεκριμένη έχει ωραίες καμπύλες αλλά μέχρι εκεί.Η διάρκεια των απλών προκαταρκτικών άντε να ήταν γύρω στα 5 δεύτερα παραπάνω δεν ήταν.Μου σκουπίζει το πέος με αντισηπτικό μαντήλι και αρχίζει την πίπα.Η πίπα της ήταν κανονική χωρίς χέρια αλλά γινόταν χωρίς πάθος και θέρμη.Ήταν μηχανική και διεκπαιρεωτική.Είμαι 100% βέβαιος οτι η συγκεκριμένη είναι αρκετά έμπειρη και αν ήθελε μπορούσε να κάνει καλύτερη πίπα και να με απογειώσει.Αλλά μάλλον της πέφτουν λίγα τα είκοσι ευρώ.
Στην πίπα την τοποθέτησα πλάγια προς εμένα να πιάνω αλλά εσκεμμένα αυτή είχε κάτσει αρκετά προσ τα έξω απο το κρεββάτι ουτώς ώστε ίσα που έφτανα να χαιδέψω τα μουνόχειλα της.Επειδή ήθελε να με τελειώσει στην πίπα την επιτάχυνε και παλινδρομούσε δυνατά το πέος μου με τα χέρια της και άρχισε να με πονάει.Της έκανα παρατήρηση και σταμάτησε.Αρχίδια δεν έγλειψε παρά μόνο τα ζουλούσε ατσούμπαλα και με ξαναπόνεσε.Την έφερα σε στάση 69 χωρίς αισθησιακά βογγητά,χωρίς ένα χάδι χωρίς τίποτα και αυτή προσπαθούσε να με τελειώσει στην πίπα με ατσούμπαλες κινήσεις που είχαν ακριβώς το αντίθετο αποτέλεσμα αποτι επιδίωκε.Αφου είδα οτι προκοπή δεν γίνεται την φέρνω για σεξ.Την ανεβάζω πάνω μου οπου και κουνιότανε αλλά το ίδιο άψυχα και απρόσωπα.Τότε κατέφυγα στο πισοκωληττό για να μην βλέπω άλλο το ρομποτ αυτό και εκεί άρχισα να την κοπανάω δυνατά.Τα σφυροκοπήματα συνεχίστηκαν σε στάση μπρούμητα και μου υπενθύμισε η ψυχρή μηχανή αυτή οτι ο χρόνος μου τελειώνει.Βγάζω καπότα και την βάζω να μου γλύφει την πούτσα ενώ τον έπαιζα.Δεν το έκανε αρκετά καλά και δεν ήξερε να χαιδεύει απαλά τα αρχίδια για να μπορέσω να έρθω σε οργασμό.
Μπορεί και να το έκανε επίτηδες για να μην τελειώσω στο στόμα της.Μου έδωσε την εντύπωση οτι ήξερε αρκετά καλά που είναι οι ερωτογενείς ζώνες με την εμπειρία που έχω και αυτή πίεζε ατσούμπαλα εσκεμμένα για να μην έρθω σε οργασμό.Μου έλεγε και συνέχεια είναι μόνο για 10 λεπτά,μου ζούλαγε και ατσούμπαλα τους όρχεις.Στο τέλος την έδιωξα χωρίς να τελειώσω.Μηδέν θυληκότητα,μηδέν χάδια,ατσούμπαλες κινήσεις που πονούσαν,βιασύνη είναι λέξεις που πρέπει να έρθουν αυτόματα στο μυαλό σας όταν είναι να μπείτε και να μην σας παρασύρουν οι καμπύλες της και το ανακοινωθέν πρόγραμμα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 16, 2011
Όνομα κοπέλας
Ιωάννα
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, Jim25jim, n.smirni76

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Ιουλίου, 2011
φίλε μου εντάξει αν δεν υπάρχει το ενδεχόμενο να κάνει με το ζόρι αυτήν την δουλειά τι να πω θα πέσει σε κανα ψυχάκια κ θα την κάνει ασήκωτη με αυτην την συμπεριφορά...
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1