Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 187 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Βασικά δεν πολύ πηγαίνω σε μπουρδέλα όχι ότι έχω πρόβλημα απλά η δουλειά μακριά από τα καλά μαγαζάκια μια η γκόμενα πρέπει να βρω χρόνο ξέρετεΓλώσσα Τελικά με πείσανε τα παλικαρια μέσα από το forum σας να είναι καλά Χαμόγελο Ξεκινάω να παο βασικά φυλης65a Γιατί ποτε δεν παο εάν δεν κάνω τα μαθήματα μου από το forumΓλώσσα Το βρήκα κλειστό δεν ξέρω γιατί 12:30 και παο στο άλλο e λέω δεν gam#$@ και να μην κάνει τίποτε εγώ θα τελειώσω ! Λοιπόν η Μαρίνα "μου#$@%ρος" με σιλικονατο βυζί που δεν θα το έβγαζε να το έβλεπα εάν δεν τις το έλεγα! lol Μαυρισμένο κορμί στύλ σολάριουμ, γενικότερη εμφάνιση Best, Μαύρα Μακριά ίσια μαλλιά, Περιποιημένα πολύ όμορφα ποδαράκια .. Απλά θέλει ηρεμία και χαλάρωση η γκόμενα γενικά πείτε τις τι θέλετε να κάνετε για extra δεν νομίζω αλλα είναι μια πολύ καλή γκόμενα αν και είναι κολόνα δυστυχώς!για parkin δεν μιλάω με μηχανή αλλιώς δύσκολα τα καλά είναι ότι δεν είχε κόσμο να περίμενε ίσος και δεν βιάστηκε αλλα και εγώ τελειωσα μια χαρά,Πίπα e χαλαρά πράγματα..Χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 10, 2009
Όνομα κοπέλας
Μαρίνα
Μέλος
Εγγραφή:
13 Μαρ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού