Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 20 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Συναντηση σημερα το μεσημερι με tiffany και ειμαι φουλ απογοητευμενος, αλλα περισσοτερο ειμαι απογοητευμενος με τον ιδιο μου τον εαυτο που επελεξα αυτη για να περασω το μεσημερι. καταρχην συμπεριφορα πρακτορειου αριστη, πανευκολη συννενοηση με μυνηματακι για κεντρικο ξενοδοχειο. βρεθηκα στο ραντεβου 5 λεπτα νωριτερα απο την ωρα μας και μου την ειπε γιατι δεν χτυπησα την πορτα ακριβως και χτυπησα παρα πεντε, της ειπα συγνωμη αλλα το δικο μου ρολοι δειχνει παρα δυο, τελοσπαντων αφου τα βρηκαμε σε αυτο το ζητημα την κοιταγα πατοκορφα και προσεκτικα, απο φατσα μετριοτατη (προς το σκυλι παει περισσοτερο) απο σωμα τα ιδια (μονο το βυζι σωζει λιγο την κατασταση) φανταστειτε μια γκομενα που εχει ξεκινησει διαιτα για να χασει 10 κιλα για να ειναι φυσιολογικη, ε η Tiffany εχει χασει τα 4 κιλα και θελει αλλα 6 για να ολοκληρωσει τη διαιτα της... πιπα μετρια ουτε να σκεφτειτε για deep σχεδον αερινη, λες και το καβλι μου το αγγιζε ενα ανλαφρο ανοιξιατικο αερακι, αυτο αισθανομουν οταν τον ειχε στο στομα. οταν εφτασε η ωρα να της τον βαλω πιανει το σωληναριο με την κρεμα και την παρακαλεσα να μην το κανει αλλα με εγραψε στη μουναρα της, λεγοντας μου μαλακισμενες δικαιολογιες που ουτε θελω να θυμαμαι. γενικα το επιπεδο και η παιδεια της γκομενας ειναι μονο για στουντιο και αυτο με το ζορι και με ολη την επειικεια που με διακρινει...

ΥΓ1: εχυσα 2 φορες την δευτερη με τα χιλια ζορια μονο και μονο για να μην κλαψω πολυ για τα 250 γιουρια

ΥΓ2:οταν γραφω οτι ισως θα την ξανασυναντουσα εννοω ισως με τις εξης προυποθεσεις 1) να χασει 5-6 κιλα 2)να κανει μια μικροπλαστικη στη σκυλοφατσα της και 3)να πιασει δουλεια σε stoudio και να πληρωνω 50 ευρω για αυτην και παλι θα το σκεφτω και ΙΣΩΣ θα πηγαινα σε αυτην

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 09, 2009
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
250
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
X
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού