Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 412 10
Sex Studio 367563
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Εχω καιρο να γραψω κριτικη,αλλα τωρα πρεπει [ειμουν κι εγω στην ΑΝΝΑ]Κυριακη απογευμα 7¨30το ακουσα στο ραδιο μεσα στο studio.Ευτυχως μονο 2 συναγωνιστες πριν απο εμενα και φυσικα γεματα δωματια.Το studio καθαρο,μικρο,συμπαθητικα διακοσμημενο,αλλα προχειρη κατασκευη,ακους τα παντα οταν η Αννα ειναι μεσα και κανει παρασταση,αυτο βεβαια βοηθαει να περναει και η ωρα,ακουγοντας τον αγωνα ζωντανα.Η τσα2 γελανε και τα μουστακια της με τοση δουλεια που ξεχναει να πει το προγραμμα, και λεει μονο ειναι η Αννα.Δεν θα περιγραψω εμφανισιακα την Αννα υπαρχουν φωτο στο banner του studio και ολοι μπορουμε να κρινουμε.Μπαινοντας στο δωματιο η τσα2 μου λεει πιο προγραμμα θελεις,λεω δινω 100Ε και λεω θελω χρονο.Οταν ηρθε η Αννα,μονο ο ΠΟΥΤΑΝΓΑΜΩΝ [πιο κατω]θα μπορουσε να περιγραψει το καλα τι μπορει να κανει καποιος εχοντας την Αννα στο δωματιο.Η κοπελα ειναι pse gfe abs esp mtv cbr vfm xtz wrr gsxrr gpz bbking και αλλα πολλα.Παντα τετοια κοριτσαρα μου. ΥΓ Να περασουν απο εκει καποιες αλλες να παρουν ιδιετερα μαθηματα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 16, 2009
Όνομα κοπέλας
Άννα η Σέρβα
kazermas
Μέλος
Εγγραφή:
26 Μαρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
75
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού