Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 22 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Copy - Paste απο την κριτικη μου : "Moλις επεστρεψα απο εκει και εχουμε νεο φρουτο !! Σπιτι Νο 7, Ιταλογερμανιδα (μολις ακουσα Γερμανιδα στην εξισωση ειπα να την κανω, αλλα ευτυχως καθησα ), Βικυ στο ονομα, 1.70 και βαλε υψος, δυομισαρι φυσικο, πανεμορφο βυζι με απιστευτη ρογα, στρογγυλο και σφιχτο κωλο, ατελειωτα ποδια, κορμαρα γενικως και παμε. Καταθεσα τα, συνηθισμενα για την οδο, τριακοντα αργυρια και εισηλθα. Στα μειον οι κατακοκκινοι τοιχοι (ελεος γυρισαμε πισω στα 70's) απο την εισοδο παντου, εως και μεσα στα δωματια, η πολυκοσμια, το μικρο δωματιο, το λιγο χαρτι !!!, το παλαιο -βεβαια- σπιτι. Στα συν, ο ΚΟΡΙΤΣΑΡΟΣ. Χωρις πολλα λογια και δυστυχως χωρις πολλα εργα, φορεσε το σκουφι και επεσε με τα μουτρα στη δουλεια. Μετρια πιπα και επειδη ειχα αλλα στο μυαλο μου, την "τραβηξα" πανω μου, να δω ποσο "τραβαει" στην ανηφορα. ΑΛΟΓΟ, κυριοι, κανονικο. Σφαιρα πηγαινε σε υψηλες στροφες κι επειδη λογω ηλικιας φοβηθηκα μην καψω φλαντζα, φρεναρα και εβαλα τα 4x4 να δω τι γινεται κι απο πισω. Απολαυση οφθαλμων, ΚΑ-ΤΑ-ΠΛΗ-ΚΤΙ-ΚΗ ΘΕΑ. Τοσο, που εκανα την κρισιμη ερωτηση.. "κωλαρακι, δινεις;;" NAI, μου απαντησε κι αρχισα να σκεπτομαι ποσα χρηματα ειχα στο σορτσακι, οταν με κεραυνοβολησε.... 100€ μου λεει κι αρχιζει να ρεταρει ο κινητηρας. Συνολο, ή επιπλεον ;;; Συνολικα, μου απαντα. Δε γαμιεται, λεω, τετοιο κωλο δε βρισκεις καθε μερα,αλλα ελα που ειχα μαζι μου μονο αλλα 40 (γμτ μου, τωρα μ'επιασαν οι τσιγκουνιες ;; ). Της τα εδειξα και μαζι της εδειξα την απεραντη λυπη μου. Η κορασιδα αξιολογησε την κατασταση, ειδε το ειλικρινες βλεμα μου και τα τσεπωσε !!! Επιπλεον, ξαναγυρισε το κλειδι στη μιζα ωστε να παρει μπρος ο κινητηρας και ΧΩΡΙΣ λιπαντικο, μου στηθηκε !!

Πρωτη, δευτερα, τριτη, εγω, σιγα μου λεει θα καεις, πηγαινε το πιο αργα, τοσα εξτρα πληρωσες (ΝΑΙ, τανα ειπε τετοιο πραγμα!!!). Εγω βεβαια εντωμεταξυ ειχα βαλει πεμπτη και σφυροκοπουσα χωρις ελεος, οταν αρχισε να βογγα. Της χουφτωνω το νουνακι, κι ηταν μουσκεμα!!! Βρε βρε το Βικονι, σκεπτομαι, εχει γουστο να της αρεσει. Κανα λεπτο ακομη αντεξα μεχρι να σπασει το καρτερ και να αδειασουν τα λαδια... Βρε κι αυριο εδω θα ειμαι, σκεπτομουν,οταν με προσγειωσε ανωμαλα : "την επομενη φορα να κρατας 100, ετσι μωρο μου ;; Ανοιξε την πορτα και το αλογο μπηκε στον επομενο σταυλο...."



Ως εδω και τωρα να συμπληρωσω οτι ΚΑΙ χτες το απογευμα στις 8, για δευτερη συνεχομενη μερα επισκεφθηκα το εν λογω ιδρυμα για καλυτερη και πιο νηφαλια αξιολογηση. Δευτερα και η δουλεια λιγοτερη, ετσι εισηλθα σχεδον αμεσως. Δινω 30 στην ευγενεστατη τσατσα και με το που μπηκε η Βικυ, της εδωσα αλλα 40 απο περιεργεια αν τα παρει και τα (ξανα)πηρε. Γιατι ξαναγραφω : πρωτον γιατι η κορασιδα διδει λοκω με 70 πλεον κι οχι 100. Δευτερον, να πω οτι θελει καθοδηγηση γιατι ειναι ακομη φρεσκια και απειρη 18αρα, αλλα... δε λεει οχι σε τιποτα (τη ρωτησα αν μπορω να τη χυσω στην πλατη, δεχτηκε, κι οταν τραβηχτηκα απο τον κωλο της και της τα εριξα ακριβως εκει, στιγμιαια πανικοβληθηκε μην πανε προς το νουνακι της αλλα παρεμεινε ψυχραιμη και περιμενε υπομονετικα μεχρι να την σκουπισω, πραγμα που νομιζω δειχνει επαγγελματισμο). Δειξτε της τι θελετε και θα το εκτελεσει με πολυ φιλοτιμο. Τελος, η κοπελλα, χυνει, δε ξερω πως αλλιως να εξηγησω οτι στα βογγητα που θεωρω αληθινα, την αγγιζω και ειναι μουσκεμα, και αυτο συμβαινει μονο οταν παιρνω την πισω πορτα της. Μου ειπε μαλιστα οτι, ΝΑΙ, απο κει το ευχαριστιεται. Δεν την πιστεψα την πρωτη φορα, την πιστευω τωρα......

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 09, 2009
Όνομα κοπέλας
Βίκυ
Υπηρεσίες
Τιμημένος
Εγγραφή:
28 Απρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
172
Πόντοι:
6
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού