Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 412 10
Sex Studio 367561
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Χθες το μεσημέρι τηλεφώνησα στο στούντιο και μου είπαν ότι στον πάνω όροφο δούλευε η Άντζελα. Επηρεασμένος από τις κριτικές αρκετών συναγωνιστών πήγα και αντίκρυσα ένα μπάζο!!! Θέλετε όμως η τσαχπινιά που έβγαλε κατά την παρουσίαση της, τα καλά λόγια που είχα διαβάσει, η βαρεμάρα μου να τρέχω μέσα στην αφόρητη ζέστη αλλού...πείστηκα για μια δοκιμή. Ζητάω λοιπόν ελεύθερο στοματικό και πρωκτικό και μου λέει η τσατσά 150!!! Καλά της λέω πάρε 80 για μόνο πρωκτικό και πέρασα στο δωμάτιο. Η κοπέλα άφου με κέρασε τσιγαράκι και τα είπαμε για λίγο καθώς δεν περίμενε και κανείς άλλος, άρχισε μια πίπα απίστευτη με ένα από τα καλύτερα ρουφήγματα όρχεων που μου έχουν κάνει ποτέ. Αφού με έκανε τούρμπο περάσαμε σε 69 όπου το μουνάκι της ήταν γλυκύτατο και αμέσως έγινε υγρό. Αφού είχαμε (αληθοφανή όπως φάνηκε) βογγητά και σπασμούς, έστησε το κωλαράκι της και σιγά σιγά μπήκα μέσα...μετά από λίγο επήλθε και η έκρηξη. Συμπέρασμα: Εμφανισιακά δεν λέει τίποτα μα τίποτα (κοντή, με παραπάνω κιλά, με κοιλιά...χάλια), αλλά στο κρεβάτι είναι πύραυλος.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 03, 2009
Όνομα κοπέλας
Άντζελα
Σεβαστός
Εγγραφή:
1 Ιουλ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
0
Πόντοι:
1.997
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού