Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 14 10
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
1.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
nymphomaniac λέει το το διαφημηστικό της κυρίας. καμία σχέση λέω εγώ. ακούς νυμφομανής κ σκέφτεσαι ότι θα μπεις μέσα κ θα κρεμαστεί απάνω σου, στο γαμήσι θα βογγά, θα δείχνει ότι γουστάρει, θα σου λέει 'κι άλλο κι άλλο', θα παίρνει πρωτοβουλείες, θα αλλάζει στάσεις, τέτοια πράγματα. εγώ αυτό που είδα παιδιά είναι μια gfe κατάσταση, χαμηλούς φωτισμούς με το φωτορυθμικό στο ταβάνι το μόνο φως, ούτε φωνή - ούτε λέξη μάλλον αφού τ'αγγλικά δεν είναι ανεπαρκή είναι ανύπαρκτα - πίπα εξαιρετική dp μέχρι τις αμυγδαλές κ αρκετά ακούραστη σ'αυτό, στο σεξ μέτρια πράγματα, κάθεται από πάνω για αρχή (αποφεύγει συστηματικά βλεματική επαφή κάτι που με χαλάει - ct είσαι κούκλα μου όχι πουτάνα της Φυλής) ενώ για αλλαγές στάσης το αφήνει σε σένα. δοκίμασα κάποια στιγμή κ λίγο ποδολαγνεία κάτι που έδειξε να μην το κατέχει ή απλά βαριότανε. στα θετικά είναι ότι δεν δυσανασχετεί με ότι της ζητήσεις αλλά δεν δείχνει κ ενθουσιασμό. εξωτερική εμφάνιση τώρα, ασχημούλα με δόντια που κυριαρχούν στο πρόσωπό της, το σώμα συμμετρικό χωρίς να περισεύει τίποτα αλλά κ χωρίς να σ'ενθουσιάζει κάποιο μέρος του. στα μείον κ το βρεγμένο μαλλί που θύμιζε γαμήσι μετά από επιστροφή από παραλία.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 09, 2009
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
160
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Όχι
silverpalm
Σπουδαίος
Εγγραφή:
8 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
48
Likes:
12
Πόντοι:
2.930
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού