Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 409 10
Sex Studio 565175
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλη παρουσια η Μαρτουλα. Βγηκε στο σαλονι topless με χαμογελα. Ηθελε να δειξει τα καλουδια της που ηταν χαρμα οφθαλμων. Με τα ματια μου ηδη τα ζουπουσα τα ρουφουσα. Εδωσα παραβολο 50€ και μπηκα. Η Μαρτουλα ηρθε σχεδον αμεσως. Να τονισω οτι δωματιο με ντουζιερα πεντακαθαρο. Ευγενικη πολωνεζα με διαθεση χαμογελαστη, με αριστα αγγλικα και επικοινωνιακη. αρχισε με παιχνιδια για να τον ανεβασει τον τρογλοδυτη και την ρωταω αν μπορω να την πασπατεψω παντου και μου απανταει ναι εκτος απο κωλοτρυπα γιατι θεωρει οτι αυτη υπαρχει μονο για την τουαλετα. Μαλιστα σκεφτικα. Ενα οχι θα ηταν αρκετο. μπαλαμουτιασα το κορμι της. Τα βυζια ομως ηταν η μεγαλη απογοητευση. ωραια να τα πιανεις με το ματι, αλλα με τα χερια ηταν σαν να πιανεις τάπερ. Την κολακεψα βεβαια λεγοντας οτι ο πλαστικος της ηταν πολυ καλος και μαλλον ανταμηφθηκα. Μετα απο λιγο σκουφι και μια πιπα απο αισθηση παααααρα πολυ καλη, αλλα στα βογκιτα μετα πιπας το volume ηταν ανεβασμενο προκλιτηκα θα ελεγα...

Σταση απο πανω μου με ωραια κινηση, μετα στα 4, μετα κλασικη μετα πιπα μετα παλι στα 4, ωωωχ κουραστικα. τελικα μετα απο σφηροκοπημα στα 4 ηρθε το τσουναμι. Στο τελειωμα φανηκε ιδιαιτερα χαμογελαστη, και με ρωτησε γιατι οι ελληνες γουσταρουμε σκληρο σεξ, και αν πηδαμε ετσι και τις ελληνιδες γκομενες οι γυναικες μας. Της ειπα ετσι και χειροτερα...

Την εκανε μες την καλη χαρα και γω επισης αν και δεν θα ξαναπαρω. Ηταν μια καλη ομως αλλαγη απο τα γνωστα κοριτσοπουλα της πιατσας. Ευχαριστω τον συναγωνιστη που αφησε την sportday στο περβαζι και ερηξα μια ματια στα αθλητικα δρομενα μετα σιγαρετου. Take care amigos...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 13, 2009
Όνομα κοπέλας
Μάρτα
anoixtomyalos
Μέγας
Εγγραφή:
22 Οκτ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
6
Πόντοι:
4.175
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού