Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 412 10
Sex Studio 367563
Γενική βαθμολογία
 
9.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Για την ημερομηνία δεν είμαι απόλυτα σίγουρος γιατί έχει περάσει πάνω από μία εβδομάδα. Πάντως ήμουν ο πρώτος πελάτης και ήταν νυχτερινή βάρδια ενώ το καινούργιο studio στο Νο 4 δεν είχε ακόμα ανοίξει.

Ήταν η δεύτερη φορά που θα έπαιρνα την Εύα και ο κύριος λόγος ήταν οι βυζάρες της. Βέβαια η δουλειά είναι πολύ καλή και η σιλικόνη δεν φαίνεται εύκολα. Ένα ακόμα στοιχείο που θυμήθηκα ήταν ότι δεν είχε γραφτεί στο πρόγραμμα (ήταν κενό) και πήρα τηλέφωνο. Περίμενα από έξω στο αυτοκίνητο και μόλις μπήκε ανέβηκα μια βόλτα στο επάνω και στη συνέχεια κατέβηκα.

Πλήρωσα 80€ για ελεύθερο στοματικό και 69.

Μόλις μπήκε χωρίς προκαταρκτικά πέρασε κατευθείαν στο κλαρίνο και μετά από 1-2 λεπτά την εφερα σε στάση 69. Έδειχνε ότι ερεθιζόταν αρκετά. Σιγά σιγά δέχτηκε και δακτυλάκι ενώ να σημειώσω ότι μοσχοβολούσε.

Η πίπα της δεν ήταν βαθιά και μετά από 10 περίπου λεπτά σταμάτησε και απολάμβανε το τι της έκανα.

Έτσι την γύρισα ανάσκελα και συνέχισα να την γλείφω μέχρι που έφτασε. Αυτό ειχε γίνει και την προηγούμενη φορά μόνο που τότε καθυστέρησε να μου βάλει το προφυλακτικό και ψιλοξενέρωσα.

Τώρα όμως το έβαλα μόνος μου και συνέχισα με τα πόδια της στους ώμους μου.

Δυσανασχετούσε όμως γιατί ήταν πολύ ερεθισμένη και έτσι τραβήχτηκα έβγαλα το προφυλακτικό και την έλουσα στις μπάλες. Μάλιστα μέρος της αρχική βολή την βρήκε στο μάγουλο.

Χαμογέλασε, σηκώθηκε, της έδωσα μωρομάντηλα, πήρε τα ρούχα της και γυμνή βγήκε από το δωμάτιο χωρίς να πει κουβέντα παρά μόνο χαμογελαστά είπε "γεια".

Δεν ξέρω αν την πείραξε πάντως δεν είπε κουβέντα. Σκέφτομαι να ξαναπάω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Εύα
Σεβαστός
Εγγραφή:
4 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
6
Πόντοι:
1.230
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού