Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 132 10
Call-Girls 296055
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
3.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Ζητώ εκ των προτέρων συγγνώμην από τους εκλεκτούς συναδέλφους που έχουν υποβάλει κριτικές, διότι γι ακόμα μια φορά θα είμαι ο γνωστός παράξενος, στριφνός, γερομπισμπίκης, που θα προβεί σε κάποιες, όχι και τόσο κολακευτικές παρατηρήσεις.

Εν πρώτοις, η κοπελιά ηλικιακά απέχει πολύ από τους χαρακτηρισμούς, "πιπινάκι", "κοριτσάκι", "μικρούλα", και λοιπά που έχω διαβάσει κατά καιρούς, μια και πρέπει να βρίσκεται κοντά στο να συμπληρώσει την τρίτη δεκαετία της ζωής της. Ας πάμε όμως και στα υπόλοιπα, τα οποία θεωρώ πιο ουσιαστικά.

Η πρώτη ελαφρά απογοήτευση, ήλθε με το άνοιγμα της πόρτας. Μπροστά μου στεκόταν μια μικρόσωμη χαμογελαστή κοπέλα, που παρέπεμπε περισσότερο σε λιανή ηπειρώτισσα τσοπάνα, που έβαλε το ¨γιορτινό" της φουστάνι και πήρε το ΚΤΕΛ για να κατέβει στο πανηγύρι του Προφήτη Ηλία, παρά με κοπέλα που παρέχει ερωτικές υπηρεσίες έναντι αμοιβής. Εξαίρεση ίσως αποτελεί το πρόσωπό της, που μπορείς να το χαρακτηρίσεις και γλυκό, αν είσαι καλοπροαίρετος.

Η δεύτερη και μεγαλύτερη απογοήτευση, ήλθε με την έκδυση.

Σώμα σχεδόν σανίδα, με πολύ μικρά στήθη, και αχλαδόσχημα κρεμαστά οπίσθια.

Εξέχοντες μυτεροί αστράγαλοι και δάκτυλα ποδιών στα όρια της δυσμορφίας. (Δεν τυγχάνω επ΄ουδενί πατουσολάγνος, πλην όμως θεωρώ πως όταν τα άκρα μιας γυναίκας είναι κομψά, καλοσχηματισμένα, καθώς και περιποιημένα, προσθέτουν γενναίες δόσεις θηλυκότητας στην γενικότερη εικόνα της).

Η μεγαλύτερη ήττα όμως ήλθε με την αποκάλυψη του κάθε άλλο παρά λαχταριστού αιδοίου της, το οποίο τυγχάνει ασύμμετρα ευμεγέθες για το σώμα της με ζαρωμένα, ιδιαιτέρως σαρκώδη και κρεμαστά, σκουρόχρωμα χείλη.

Θέλοντας να είμαι απόλυτα ειλικρινής με όσους με διαβάζουν, αλλά και ακριβοδίκαιος με την κοπέλα, οφείλω να δηλώσω πως οι παρεχόμενες από αυτήν υπηρεσίες κυμάνθηκαν αρκετά άνω του μέσου όρου, και πώς υπήρξε προθυμότατη ακόμα και στο πρωκτικό, στο οποίο ομολογουμένως ζορίστηκε.

Συμπερασματικά ήταν ένα ραντεβού το οποίο ευχαριστήθηκα κατά το ήμισυ. Ανακουφίστηκα μεν σωματικά εκτονώνοντας της ορμή μου, δεν με "γέμισε" δε, εγκεφαλικά.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
The Saint*
Τιμημένος
Εγγραφή:
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
90
Likes:
32.010
Πόντοι:
24.700
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 company of heroes tho, Νίο, T-DRIVER1 και 76 άλλα μέλη

Σχόλια

29 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Ιουνίου, 2020
Οι απόψεις είναι σίγουρα υποκειμενικές, αλλά νομίζω ότι οι πενηντάρηδες την βλέπουν σαν σούπερ πιπινάκι.

Π
01 Ιουλίου, 2020
Την συγκεκριμενη την ειχα συναντησει ενα μηνα πριν βασιζομενος κι εγω στις κριτικες των λοιπων συναγωνιστων και εφαγα μεγάλη ηττα. Οσον αφορα την ηλικία νομιζω πως παιζει γυρω στα 40+.
01 Ιουλίου, 2020
Πες τα ρε μεγάλε !
01 Ιουλίου, 2020
Πεστα χριστιανε μου! Ο αλλος της εβαλε 10αρια...
Για το Θεο δηλαδη!
Μπραβο αδερφε!
01 Ιουλίου, 2020
Κ. Αγιε,

Το αιδιο της ειναι σκετη καυλα για πιπιλισμα. Απορω πως και δεν το βρηκατε της αρεσκειας σας.
Το κοριτσι πρεπει να ειναι στις αρχες του 30 και αν την δεις στο δρομο, ουτε θα γυρισεις να την κοιταξεις. Μεγάλο χαμόγελο
B
BerettaSO
01 Ιουλίου, 2020
Πολυ πολυ σωστος ,πρεπει να ειναι καπου στα 30 αφου εγω την πηρα πριν 7-8 χρονια και τοτε μου ελεγε οτι ηταν 21 ,οσο απο εμφανιση νομιζω εισαι πολυ σωστος ασχετα αν καποιοι θεοποιουν καποιες ειτε γιατι βλεπουν σπανια γυναικα ειτε για αλλους λογους .παντως 120 που γραφουν καποιοι δεν νομιζω οτι αξιζει με τιποτα 80 και πολλα της ειναι νομιζω
01 Ιουλίου, 2020
Η πρώτη σου παράγραφος αναφέρει όλα όσα θέλω να σου καταλογίσω!
Και η προτελευταία ένας από τους λόγους που έχει τους θαυμαστές της!
Τα υπόλοιπα, όπως και για τον τίτλο τα θεωρώ κακίες και κακοήθειες!
(μας το ξεκαθάρισες ότι δεν σου άρεσε, υποτιμωντας και χλευαζοντας την κοπέλα)
01 Ιουλίου, 2020
Προς υπεράσπιση της κοπέλας (χωρίς να την γνωρίζω ούτε να την έχω "πάρει" ποτέ) να αναφερθώ στα δάκτυλα των ποδιών της και την δυσμορφία(?) τους...
Λόγω του ότι όλες οι γυναίκες-συγγενείς από την πλευρά του πατέρα μου έχουν το ίδιο "θέμα" είναι ένα καθαρά κληρονονομικό μυοσκελετικό πρόβλημα το οποίο φτιάχνεται είτε με ειδικά παπούτσια και νάρθηκες (θεραπεία πολλών μηνών) είτε με αρκετές επεμβάσεις που κοστίζουν μερικές χιλιάδες ευρώ...
Υ.Γ Προσωπικά,τα τροφαντά μουνιά και μουνόχειλα σχεδόν πάντα με καυλώνουνε!Περί ορέξεως κολοκυθόπιτα,κύριοι!
01 Ιουλίου, 2020
Πες τα ρε μεγάλε!
01 Ιουλίου, 2020
Επιτέλους ρε πούστη μου και ένας που βλέπει καλά! Πέστα ρε μάγκα να σώσουμε κανένα!
29 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2 3