Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 344 10
Εκκρεμεί έγκριση
Sex Studio 263325
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Λοιποοον....



Μετα απο ΠΟΛΥ καιρο μπουρδελικης απραξιας, με εβγαλε ο δρομος μου στο εν λογω ιδρυμα..



Στην αρχη το'ριξα κορωνα γραμματα.. Περνωντας απεξω για να γυρισω σπιτι μου με το αμαξι ( καθως η Αλεξανδρας ηταν κλειστη επειδη ο διανοητικα αναπηρος μιλουσε στα προβατα ) ριχνω μια ματια και λεω αν βρω παρκινγκ κοντα, ανεβαινω να δω τι παιζει, αλλιως σηκωνομαι και φευγω!



Οπερ και εγενετο...



Παω πανω, με χαιρεταει η τσατσα, ευγενεστατη γενικα και εξυπηρετικη ( οσο μπορει να ειναι στα λιγα δευτερολεπτα της "επαφης" ) , ξεκιναει το τροπαριακι... βγαινει σιγα σιγα και η κοπελα, η Κατερινα απο οτι ειπε η υπηρεσια... και ερχεται η στιγμη που παγωνει ο χρονος και συνομωτει το συμπαν εναντια σε θρησκειες, καθωσπρεπισμους, θετικες σκεψεις, και ο,τι αλλο "ηθικο" μπορει να υπαρξει...



Η λεξη ΠΡΩΚΤΙΚΟ μαζι με ενα χαμογελακι απο την Κατερινα ηταν ο συνδυασμος που με εκανε κατα 100 ευρω φτωχοτερο, αλλα κατα 100 φορες ευτυχεστερο, πιο κουλουρο-πληρης ως ανθρωπο Χαμόγελο



Με τα πολλα, δινω το μπαγιοκο, παω στο δωματιο το οποιο ειχε ντατσο του Dorcel αν θυμαμαι καλα ( που σπανια ξεχναω τσοντες - κωλο δινανε και στη τσοντα, μιλαμε για πληρη συνομωσια ) και περιμενω την Κατερινα με τη λιγοστη υπομονη που με διακρινει.



Η Κατερινα παιδες φαινεται σωστο κοριτσι, ξανθια και σχετικα ασπρη στο δερμα ( πραγμα που εμενα μου αρεσει αν υπαρχει το καταλληλο χρωμα και στα μαλλια ) καθοτι ( μαλλον ) Ρωσσιδα, μιλφ περι τα 30-33 ( εικαζω, δεν ρωτησα - σιγα μη ρωτουσα με τετοια κωλαρα που ειχε ) και γενικα πολυ σωστη ως παρουσια.. Αρκετα ομορφη και καλα βαμμενη, χωρις υπερβολες, με γαμω τις περιφερειες και πολυ σωστα κωλομερια.



Μπαινουμε στο δια ταυτα, ερχεται στο δωματιο, καλησπερα, μα μου σου του, ξεκιναει ο τρομπεν των δασων.. αρκετα καλη με προστυχα βλεμματα και σαλια τα οποια μια τα μαζευε μια τα αφηνε ( πραγμα που το γουσταρω ), εκανε και λιγο μασαζ δειλα δειλα στα αρχιδια με τα χερακια, και δεν ηταν καθολου βιαστικη σε γενικες γραμμες..



Στο ψητο, μου λεει τι σταση, λεω πρωτα κανονικα και μετα απο πισω.. χαμογελαει και λεει οκ μωρο μου.. Καθεται κανονικα, στηθηκε ωραια αν και στην ιεραποστολικη σταση ( που δεν υπαρχει και δυνατοτητα για τιποτα τρελο στησιμο - ανοιξε ποδια διαπλατα και εβαλε το χερι της πανω πανω στην κλειτοριδα τραβωντας το μουνακι της ), αρχιζω το μεσα εξω και αυτη ετριβε τα βυζια της και εβγαζε ωραιους και σιγανους αναστεναγμους ευχαριστησης.. Αρκετα καλη συμμετοχη, ΚΑΘΟΛΟΥ ξινη-μη εδω μη εκει και λοιπες μαλακιες.. και γενικα εδειχνε πως το απολαμβανει



Και ερχεται η στιγμη που με εκανε να γραψω αυτη την κριτικη...



Σταματαω το σεξ απο μπροστα ( οταν εχεις στο μυαλο σου τον κωλο τα χανεις ) και της κανω νοημα να γυρισει, εννοωντας πως ηρθε η ωρα της αποβασης..



Γυρναει ρε πουστη Δια, και στηνεται με τα γονατα μπροστα, την κωλαρα ΕΝΤΕΛΩΣ τουρλωμενη με το γκροβερ να με ΚΟΙΤΑΕΙ και να θελει να το σκισω!



Τριβω λιγο την κωλοτρυπιδα, ετοιμαζω και τον εξοπλισμο, και βουταω στα βαθεια..!!



Μαγκες εμεινα μαλακας, ενω ειναι δουλεμενη ( οσο πρεπει ) σαν τρυπα, η γκομενα εσφιγγε και ξεσφιγγε την κωλοτρυπιδα της οσο μπαινοβγαινα και γυρνουσε και εριχνε προστυχες ματιες σαν να σου λεει γαμα και αλλο το γουσταρω! Ηξερε να το δουλευει πολυ καλα το ολο θεμα, και ουτε στιγμη δεν εδειξε να δυσανασχετει και να θελει να την κανει!



Ειχε και το ενα χερι της στο κωλομερι και το ανοιγε οσο μπορουσε, και με το αλλο στηριζοταν στην πλατη του κρεβατιου.. Εγω τον χαβα μου, με τον μαστορα μεσα στην κωλαρα ενιωθα την ξεχωριστη "ζεστασια" της πισω πορτας!



Σταματαω, την βαζω στα πλαγια με εμενα απο πανω και ξεκιναω σφυροκοπημα τρελο, εριξα και δυο τρια μπατσακια ωραια ( οταν ηρεμησα λιγο το ρυθμο ομως, γιατι αν εριχνα οταν σφυροκοπουσα θα την σακατευα ) , χουφτωνα γαμπα που γουσταρω και χαιδευα γενικοτερα το σωμα της το οποιο γαμαει απο υφη και αισθηση γενικοτερα, και ετοιμαζομουν για την εξοδο των μυριων..



Την φερνω σε σταση ιεραποστολικη να την κοιταω καθως την παιρνω απο πισω, για να χυσω..



Η γκομενα εγλυφε το δαχτυλο της και μου τσιμπουσε τη ρωγα, με το ενα της ποδι πανω μου εντελως και ελεγε ναι μωρο μου με την κλασσικη ρωσσικη προφορα, και εγω ελεγα απο μεσα μου σου'ρχομαιιι!



Με το που της λεω χυνω μου κλεινει ματι και σκαει χαμογελο λαγνο, και εκει εφυγε οσο σπερμα δεν ειχε φυγει σε αλλες γκομενες 5 και 10 φορες μαζεμενες!



Μαγκες η κοπελα στο δωματιο ειναι ο,τι θα ηθελε κανεις εφοσον βρεις το "κουμπι" της και της φερθεις με τροπο που να την κανει να βγαλει την θετικη της πλευρα για να σε κανει να περασεις καλα. Εγω βεβαια πηρα και το προγραμμα των 100 ευρω καθως με το που ακουσα κουλουρι σαστισα ( και ειχα και καιρο να καταθεσω ) και μπορω να πω οτι αξιζε μεχρι και τελευταιο ευρω η ολη φαση.



Και μιλφο-φερνει, και κουλουρο-δινει! Συνισταται απο εναν παλαιμαχο της κωλοτρυπιδας ανεπιφυλακτα!!



( Η βαθμολογια για το παρκινγκ θα επρεπε να ειναι χειροτερη αλλα εκεινη τη στιγμη βρηκα αρκετα ευκολα, καθως εκατσε η φαση ετσι )

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 05, 2009
Όνομα κοπέλας
Κατερίνα
Υπηρεσίες
Τιμημένος
Εγγραφή:
12 Αυγ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
16
Πόντοι:
5.775
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού