Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 7 10
Γενική βαθμολογία
 
9.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Συνάντηση μ την λια στην Καβάλα εύκολη κ γηγορησυνενοηση , λίγο το μη διακριτικό ξενοδοχείο μ είχε χαλάσει όλοι δηλαδή ξέρανε τι πήγα ν κάνω εκεί κ αυτό με είχε χαλάσει , τεσπα παρόλα αυτά η συνεύρεση έγινε μεσημέρι έχουν περάσει αρκετά χρόνια αλλά κάτι θυμάμαι , η και κορμάρα πεντακάθαρη κ χωρίς πολλά πολλά με έριξε στο κρεβάτι κ άρχισε ν χαϊδεύει κ να κάνει ένα ψεύτο μασαζ πολύ δεκτική κ χαμογελαστή , ξέρει ν σε καυλωνει πολύ γρήγορα πέρασμα κάποτσς κ ξεκίνησε μια πίπα όλα τα λεφτά οι βυζαρες της όνειρο τη γυρνάω στα τέσσερα πολύ δυνατό σφυροκόπημα που δε κάνει πίσω πουθενά αλλαγή στάσης βάζει τα πόδια στους όμως μου και ξεκίνημα πάλι η πουτσα της αρκετά μεγάλη κ χοντρή ,πάνω από μια ώρα συνάντηση κ πολύ καλή σε όλα το μόνο που με χάλασε ότι δεν πιπωνε χωρίς κάποτε, μια πολύ καλή κ τίμια επιλογή !!!!
Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 22, 2016
Διάρκεια συνάντησης
1μιση ώρα
Κόστος συνάντησης
80
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Η κοπέλα ήταν
Παθητική
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Η κοπέλα έκανε πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Έχυσε;
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
nikolaou639
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
15 Φεβ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
523
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 okio, lia(1), SheFucker και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Μαρτίου, 2020
Πεταμενα λεφτα φιλε.Ειναι απαραδεκτη.
review reaction 3 review reaction 1 lia(1), Benreilly
10 Απριλίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φίλε κιαλλος μου το έχει πει αυτό αλλά εγώ πέρασα καλούτσικα γιατί έδωσα ένα πενηντάρικο μου ρούφηξε την πουτσα τη γαμισα κιόλας και έφυγα , ξέρεις άμα η γκαυλα βαράει κόκκινο κάτι τέτοια είναι σαν όαση στην έρημο ,
09 Ιουνίου, 2020
απαραδεκτη ειναι
Συμπεριφορά καποιον ατομων εδω μεσα που εχουν τη γμωμη τους και καλα κανουν... περι ορεξεως κολοκυθοπιτα αλλα εχω 7 κριτικες οι 2 ειναι χαλια οι αλλες 5 καλες ......το οτι δεν αρεσω σε καποιους ειναι λογικο αφηστε ομως και τους υπολοιπους να εκφραστουν και να πουν τη γνωμη τους
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3