Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 74 10
Sex Studio 175582
Γενική βαθμολογία
 
5.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Ειχα δει εδω και μερες τις φωτογραφιες της μικρης Σαμανθας απ τη Βενεζουελα.Μπορω να πω οτι μου αρεσε πολυ ετσι ηθελα να την δω και λαιβ να δω τι λεει απο κοντα.Ετσι βουρ για το στουντελο στη Σπυρου Πατση.Μπαινω σαλονι και η τσα2 μου παρουσιαζει δυο κοπελες την γνωστη Ηλεκτρα και την Σαμανθα.Πολυ καλο μουνακι αδυνατο,μελαχρινο,βυζαρες πλαστικες,ωραια φατσα και τατου στην κοιλια.Την πηρα σε απλο προγραμμα φυσικα γιατι ηξερα οτι σιγουρα θα ειναι φολακι αλλα απ την αλλη ηθελα να γαμησω αυτο το νεανικο μουνακι οπωσδηποτε.Ετσι μπλε εισητηριο και βουρ για το δωματιο.Το δωματιο οχι και σε τοσο καλη κατασταση.Νερα στο πατωμα,καλαθακι γεματο καποτες με φλοκια και χαρτια...ειχε μια εσανς καλτιλας Ναι! .Τεσπα η μικρη ηρθε γρηγορα ισα που προλαβα να ριξω ενα κατουρο.Ειπε το κλασικο "Ολα" και αφου εβγαλε το στριγκακι της ηρθε στο κρεβατι.Πρωτου ξεκινησει οτιδηποτε μου εκανε επεξηγηση σε λιγα ισπανικα-ελληνικοαγγλικα και σε συνδυασμο και με νοηματα οτι εχει κανει προσφατα πλαστικα βυζια οποτε δεν θα βγαλει σουτιεν και να μην αγγιζω γενικα γιατι ποναει.Αυτο δεν το περιμενα,ελεγα ας ειναι φολα αλλα τουλαχιστον να γλυψω λιγο βυζομπαλα αλλα τζιφος.Αφου τελειωσε την επεξηγηση πηρε μωρομαντηλο και αρχισε να μου καθαριζει πεος και αρχειδια Χμμμ; .Δεν καταλαβα το λογο αφου δεν ειχα ζητησει ελ.στοματικο αλλα μαλλον ειναι καθαρο κοριτσι...Προκαταρκτικα υπο του μηδενος βαζει καποτα σε πεσμενο και αρχιζει να το ρουφαει-παιζει καπως αγαρμπα.Προσπαθουσε κανα-δυο λεπτα χωρις ιδιαιτερη επιτυχια οποτε εγω ειπα να συγκεντρωθω να της χουφτωσω λιγο το μουνακι(ευτυχως αφηνε να αγγιζεις) και να αποκτησω στυση για να την γαμησω.Απεκτησα μια μελατη σχετικα στυση και αυτη συνεχιζε να πιπωνει.Πιπα ρηχη χωρις φυσικα ενασχοληση με αρχειδια.Οταν ολοκληρωσε ρωταει "σεξ"?Της λεω "σι" και ετσι αυτη στηνεται ιεραποστολικα αλλα με σταση αμυνας να μην μπορω να μπω ολος μεσα της.Της σηκωνα τα ποδια εκανα μερικες πιο βαθειες διησδυσεις ποναγε και τραβιοταν Θυμός .Ειχε σφιχτο μουνακι αλλα δεν ειναι για πολλα πολλα.Τι να βαζω τα ποδια της στους ωμους μου,τι να της τα ανοιγω,τι να την πλαγιαζω τζιφος το ετρωγε μισο παραπανω ποναγε.Εν το μεταξυ βυζια δεν μπορουσα να ασχοληθω να εχω να παιξω με κατι και γω.Αυτη απο συμμετοχη κατι κραυγουλες και να μου πιανει τις ρωγες.Με τα πολλα καταφερα να χυσω...
Συνοψιζοντας πολυ ομορφο πιπινι αλλα υπηρεσιες υπο του μηδενος,προφανως δεν τρελενεται κιολας γι αυτο που κανει,εχει και τα εγχειρισμενα βυζομπαλα αστα να πανε.Για απλο προγραμμα ισα να πεις γαμησα ενα μικρο ομορφο μουνακι λατιν οκ, πραγματικα ομως λυπαμαι τον ατυχο που θα δωσει 120 η και 200 ευρω για προγραμμα μιας ωρας.Η μικρη δεν κανει παρτε την μονο αν σας αρεσει οπτικα αλλα να ξερετε οτι θα φατε φολα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 16, 2020
Όνομα κοπέλας
Σαμάνθα
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
302
Likes:
4.508
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 artem82, zeppelin100, Gingos και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Φεβρουαρίου, 2020
Μας ξενερωσες αδερφέ και την έχω βάλει στο μάτι και εγώ.
17 Φεβρουαρίου, 2020
για καποιο λογο οσες ειναι οι "καλες" υποτιθεται περισσοτερο εμφανισημες που τις βαζουν και σε φωτο στο site ειναι φολες
NN
nik neos kosmos
17 Φεβρουαρίου, 2020
Με γλυτωσες και μενα αδελφε,γιατι την ειχα δει και την ειχα στα υποψιν.
Και τελος παντων αν εχουν προβλημα στα βυζια τους η οπουδηποτε αλλου ας καθονται σπιτι τους.
17 Φεβρουαρίου, 2020
Όπως είπα και στο τέλος της κριτικής πάρτε την μόνο αν θέλετε ντε και καλά να μπείτε λόγω εμφάνισης.Υπηρεσιες γιοκ!Αν συνδύαζε και τα δύο εμφάνιση-υπηρεσιες θα ήταν τοπ αλλά δυστυχώς δεν...
18 Φεβρουαρίου, 2020
Δε πειράζει ας το ρισκάρουμε, φαίνεται τοπ κομμάτι, εμφανισιακά.
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5