Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 18 10
Call-Girls 25701
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Στην αρχή μου άρεσε η κωλάρα της και το στήθος της για να την επιλέξω και θεώρησα ότι η τιμή είναι αρκετά τίμια για μια τέτοια συνάντηση!
Η συνεννόηση για να κλειστεί το ραντεβού σε ξενοδοχείου του κέντρου ήταν τυπική. Η κοπέλα έφτασε με καθυστέρηση ανάξια λόγο και λογικά περίμενα ότι θα ήταν μεγαλύτερη μια και εκείνη την ώρα και ημέρα έριχνε καρέκλες!
Σε προηγούμενη κριτική διάβασα για απεριποίητα άκρα κάτι που εγώ δεν εντόπισα η μπορεί και να μη παρατήρησα μια και το ενδιαφέρων μου μονοπώλησε όπως είπα η κωλάρα της και τα λατρεμένα βυζιά της!

Η συνεννόηση ήταν στα Αγγλικά μια και έχω ζήσει και εγώ στο Λονδίνο κάποιους μήνες και μπορέσαμε να βγάλουμε και λίγο γέλιο με κάποιες ατάκες της.

Στα του αγώνα, πολύ καλό γλωσσόφιλο, πεντακάθαρο μουνάκι που μοσχοβολούσε σαν να σε προκαλούσε να το γλύψεις κι άλλο, πράγμα που σου έδινε να τα καταλάβεις ότι της άρεσε πολύ. Πέραν του ιεραποστολικού που ομολογώ ότι μου αρέσει πολύ ειδικά όταν μπορώ και χουφτώνω την κωλάρα της η κοπέλα δέχτηκε δυνατό σφυροκόπημα και τα τέσσερα όπου στην θέα της κωλάρας της δεν άντεξα και κατέθεσα επάνω της πριν προλάβω να της τα δώσω στο στόμα όπως είχα στο μυαλό μου!
Έμεινα ικανοποιημένος ειδικά από την σχέση τιμής και υπηρεσιών τώρα έβαλα ίσος στο αν θα την ξανά δω γιατί υπάρχουν τόσο πολλές κοπέλες που πρέπει να ενισχύσουμε οικονομικά που σίγουρα δεν θα προλάβω να κάνω το κύκλο για να την ξανά δω αν και πραγματικά ήταν μια τίμια συνάντηση

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
E
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 topgun83, GALLAS, geny24 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Ιανουαρίου, 2020
καλησπερα φιλε συναγωνιστη.....που μπορουμε να την βρουμε την κωλαρα αυτη..?? εχεις τηλεφωνο της...?? Ευχαριστω..!!
17 Ιανουαρίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

https://www.bourdela.com/forum/index.php?action=profile;u=189236 Ακολούθησε τα λινκ εδώ η στείλε μήνυμα
E
elecman
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2