Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 93 10
Γενική βαθμολογία
 
9.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Η τύπισσα με το που μου άνοιξε την πόρτα,καύλωσα..Μιας και τον τελευταίο καιρό με ξεσηκώνουν οι αρκετά μεγαλύτερες γυναίκες !!!
Εγώ 21,αυτή 48,αλλά δε με νοιάζει.Μη με πείτε μητρομανή,απλά ήθελα να νιώσω την καυτή πλευρά του μητρικού ενστίκτου !!!!!
Μπήκα στο δωμάτιο,έκανα ντουζάκι και μετά από λίγο μπήκε και η κυρία με πρόστυχες διαθέσεις.Γδύθηκε και είδα το καυλωτικό παχουλό σώμα της,μιας και με άναψαν η κοιλιά και τα ψωμάκια της(),ίσως γούσταρε μια εμπειρία με έναν πολύ νεώτερό της !!!
Πίπα με καπότα βέβαια,αλλά με πολύ πρόθεση και γλείψιμο στα αρχίδια,ίσως το καλύτερο γλείψιμο μέχρι στιγμής !!
Αφού τέλειωσε με την πίπα,άρχισε να κάθεται πάνω στο σκληρό από την καύλα πούτσο μου,μωρό μωράκι μου και τέτοια και της έγλειφα τη ρώγα..Με παρακάλαγε να της δίνω χτυπήματα στην κωλάρα της και γούσταρε άγρια λέμε !!
Μωρό μου,μωράκι μου συνέχεια μου έλεγε !!
Μετά από λίγο,ιεραποστολική και φιλιά..Επειδή σε 30 δευτερόλεπτα κουράστηκα,είπα να βγάλω τα γυαλιά μου και να ξαπλώσω λίγο στο στήθος της να νιώσω τη φροντίδα και τα χάδια της,σαν ένα μωρό που ήθελε αγκαλιά από τη μαμά του..Απολάμβανα τα χάδια και τις αγκαλιές της,σκέτη τρυφερότητα..Το στήθος και η κοιλιά της ήταν σαν ένα αναπαυτικό κρεβάτι..Το συναίσθημα δεν περιγράφεται !!
Αφού πέρασν 1-2 λεπτά,άρχισα να την παίρνω στα 4..Κοίταζα τον εαυτό μου στον καθρέφτη που ήταν πίσω από τον τοίχο του κρεβατιού και μιλάμε,γαμάτο στήσιμο,συν το ότι τρελαινόμουν κοιτάζοντας και την κωλάρα της !!
Επειδή μου ερχόταν να χύσω,είπα να το κάνω στα βυζιά της.
Τέλος,πήρα 2-3 χαρτοπετσέτες και σκούπισα το στήθος της.
Την αποχαιρέτησα και ξαναμπήκα στο μπάνιο !


Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 14, 2019
Όνομα κοπέλας
Ρίτα
Υπηρεσίες
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
1.157
Πόντοι:
386
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 Ntaffy2, tremor, dourosladers και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Οκτωβρίου, 2019
φετιχ με τις ντουζιερες εχει τυπε χαχα ΓλώσσαΓλώσσα
16 Οκτωβρίου, 2019
Ένα μπουρδέλο τουλάχιστον με 20 ευρώ πρέπει να έχει ντουζιέρα, πετσέτα και παντόφλες..
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2