Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 115 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η επισκεψη εγινε πριν δυο εβδομαδες Κυριακη αν δεν απατωμαι.Πρεπει να ειναι η τριτη φορα που παιρνω την συγκεκριμενη γιατι για καποιο λογο μου βγαζει κατι το προστυχο και καβλωτικο.Μιλαω για την γνωστη Ιρις.Γυρω στα 40 φευγα,σωμα με αρκετα πιασιματα σχετικα πλαδαρο,πλαστικους βυζους αλλα καυλοφατσα.Δεν εχω καταλαβει το γιατι αλλα βγαζει κατι καβλωτικο.20αρι και τσουπ στο δωματιο.Ντουζακι και ξαπλωμα στο κρεβατι να περιμενω τη μιλφαρα.Μπηκε μεσα και ηρθε κοντα μου φερνοντας τους βυζους της στη μουρη μου για γλυψιμο.Αφου τα χορτασα χωρις να κανει καποιο αλλο προκαταρκτικο κατεβαινει προς τα κατω και ρουφαει-γλυφει τα αρχειδια μου.Αφου τα μουλιασε και ειδε οτι με ειχε κανει τουρμπο τσουπ τον εξαφανιζει στο καυτο της στομα.Καλη πιπα και εγω να χαιδευω την μουναρα της.Οταν ημουνα ετοιμος την στεινω ιεραποστολικο για να την πηδαω γλυφωντας τις πλαστικες βυζαρες της.Καποια στιγμη βγαζω καποτα ανεβαινω απο πανω της και την αρχιζω στο ισπανικο.Οσο της γαμαγα τα βυζια αυτη εβγαζε τη γλωσσα της και γλυφωταν...ηθελε το μπιμπερο της...ετσι της τον βαζω στο στομα της πιανω το κεφαλι και της κανω mouthfucking.Της πηδηξα το στομα μεχρι να αδειασω στο λαρυγγακι της ανακουφισμενος.Σηκωθηκε τα εφτυσε και αφου με ευχαριστησε αποχωρησε απ το δωματιο...Ηταν μια καυλωτικη καταθεση μπορω να πω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 29, 2019
Όνομα κοπέλας
Ίρις
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
302
Likes:
4.508
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, jimakos900, darktranquillity και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Οκτωβρίου, 2019
Όπως τα είχα πει..Έκανες πολύ καλή επιλογή συναγωνιστή !!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1