Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.1 5 10
Γενική βαθμολογία
 
4.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
3.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
3.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Θα ξεκινήσω πρώτα με κάποια βασικά "φάουλ" και έπειτα θα αναφερθώ συνοπτικά στην σεξουαλική εμπειρία μου. Βρισκόμαστε μερικές μερες μετά τον 15 Αύγουστο και αποφασίζω να καλέσω την Κυρία.

Φάουλ 1: Μιλήσαμε απόγευμα στις 4.00 και της προτεινα να έρθει στο σπίτι μου. Της τηλεφώνησα ξανά στις 5.30 για επιβεβαίωση (όπως είχαμε πει) και εν τέλει της πρότεινα 6.30 στο Πρίαμος διότι άλλαξα γνώμη και προτίμησα καλύτερα το ξενοδοχείο. Δεν εξέφρασε παράπονα (Άλλωστε η απόσταση που έπρεπε να διανύσει για το Πρίαμος ήταν πιο κοντά απ'ότι για το σπίτι μου) Φτάνω εγώ στις 6, παίρνω δωμάτιο, στέλνω μήνυμα στην Κυρία και περιμένω...Η ώρα έχει πάει 7 παρα τέταρτο και ακόμα δεν είχε εμφανιστεί. Την παίρνω τηλέφωνο -ξανά- και την ρωτάω αν έλαβε το μήνυμά μου. Μου απάντησε ότι όχι δεν κοιτάει μηνύματα και ότι σε κανα "μισάαααωρο" θα ήταν στο Ξενοδοχείο. Ευτυχώς έφτασε στις
7 -7.05

Φάουλ 2: Όταν της είπα να έρθει σπίτι μου, μου μίλησε για πρόγραμμα 100€ (με 2 εκτονώσεις). Υποψιάστηκα ότι είχε και τα μεταφορικά μεσα. Η τιμή της δεν άλλαξε για την επίσκεψη σε ξενοδοχείο. Το λέω γιατι εχω την εντύπωση ότι η τιμή της ήταν γύρω στα 70-80 ευρώ.

Φάουλ 3: Εχω ένα φετιχ με τις ζαρτιέρες. Της ζήτησα πολύ ευγενικά, άν μπορεί, να φέρει μαζί της και μου είπε ότι καλοκαιριάτικα δεν παίζει. Οκ, δεν έχει άδικο, αλλα 1ον το δωμάτιο εχει ερκοντισιο στους -25°C και 2ον θεωρώ οτι μπορείς να κάνεις μια "χάρη" στον πελάτη σου, οταν χρεώνεις το πρόγραμμα 100€.

Φάουλ 4: Φτάνει, αντικρύζω κάτι ΠΟΛΥ διαφορετικό απο τις φωτογραφίες. Οι φωτό είναι ή παλιές ή πειραγμένες.

Φάουλ 5: Της προτείνω να κάνει μπάνιο, μου είπε ότι είχε κανει απο το σπίτι. Με εξαίρεση το στόμα της, δεν μύριζε κάτι άλλο.

Φάουλ 6: Της είπα ότι είμαι ολιγαρκής στα "θέλω" μου (γενικά ως άνθρωπος). Αυτή κατάλαβε ότι δεν χρειάζομαι β γύρο. Ντύθηκε να φύγει, δεν της είπα κάτι διότι ήμουν ήδη ξενερωμένος φουλ.

Στα του αγώνα, καλή πιπα και καραμέλωμα όρχεων. Στα υπόλοιπα απλά αδιάφορη.

Συμπέρασμα: Έπρεπε να το ακυρώσω απο το σημείο που μου είπε ότι δεν είδε το μήνυμα, αλλά λίγο οι καύλες της στιγμής, λιγο η έντονη περιέργιά μου να δω τι κομμάτι είναι -γιατί είχα καυλώσει με τις φωτό της- , με έκαναν φτωχότερο κατα 125€. Καλά να πάθω.

Υγεία και καλά γαμήσια, σύντροφοι.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 17, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
19 Αυγ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
60
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dimitrisit40, EH2018, memo και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Αυγούστου, 2019
...ντροπη !!! της..πεινασμενης
21 Αυγούστου, 2019
Όλες οι κριτικές που έχει και όλα τα σχόλια στο φόρουμ είναι αρνητικά τι περίμενες
24 Αυγούστου, 2020
Αυτή εδώ είναι;

https://www.marina-greece.com/
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3