Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 140 10
Εκκρεμεί έγκριση
Μασατζίδικα 100702
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Eπισκεψη στο massage musses με free fuck μετα απο κληρωση σε διαγωνισμο που ειχε διοργανωσει η διοικηση του οικου.
Θα ηθελα να γραψω αρχικα δυο λογια για τον χώρο μιας και τον επισκεφτηκα πρωτη φορα.
Το massage musses βρισκεται σε σημειο με ευκολη προσβαση απο μεγαλες λεωφορους. (Θησεως-Συγγρου).
Παρκαρα αμεσως με το μηχανακι μου, με αυτοκινητο ισως να ειναι λιγο πιο δυσκολο.
Το κτιριο οπου βρισκεται το massage musses ειναι διακριτικο χωρις ταμπελες φωτακια φωτεινα βελακια κλπ.
Υπαρχει ασανσερ για τον 3ο οροφο οπου βρισκεται ο χωρος.
Χτυπησα το κουδουνι, μου ανοιξε η υπηρεσια και εκατσα στον δερματινο καναπε.
Η υπηρεσια ευγενικη μου προσεφερε νερο η αναψυκτικο. Ο χωρος πολυ καθαρος και περιποιημενος.
Για οσους τους ενδιαφερει η εχεμυθεια, στο σαλονι υπαρχουν κουρτινες που αναπτυσσονται απο την υπηρεσια
και ετσι αποφευγονται η συναντησεις με αλλους πελατες ή τον ντελιβερα οπως ετυχε στην περιπτωση μου
οπου δεν τον ειδα και δε με ειδε ποτέ.
Στο σαλονι βγηκαν μια-μια οι κοπελες, αυτες που ηταν στα γουστα μου ηταν η Ελλη και η Ειρηνη.
Επελεξα την Ειρηνη οπου με συνοδευεσε στο δωματιο για να κανω ντουζακι και θα επεστρεφε σε λιγο.
Στο σαλονι οπως και στο δωματιο υπαρχει κλματισμος που εκανε δροσερη την ατμοσφαιρα,
ενω ακουγοταν και χαλαρωτικη μουσικη.
Αυτο που μου αρεσε ηταν η ησυχια και ηρεμια που επικρατουσε.
Καμμια σχεση με οικους ανοχης, ουτε κοπελες να φωναζουν ουτε μουσικες στο τερμα ουτε υπηρεσιες
να ανακοινωνουν προγραμμα οσο γαμας ουτε πελατες εξω απο την πορτα να συνομιλουν.. Δεν ακουγοταν κιχ..
Γδυθηκα και εκανα ενα γρηγορο ντουζακι, υπηρχε πετσετα μπανιου και παντοφλες μιας χρησης.
Ξαπλωσα στο κρεββατι οπου σε λιγο ηρθε η Ειρηνη, ομορφη κοπελα με πολυ καλο σφιχτο κορμι και ομορφο συμπαθητικο
προσωπο. Η κοπελα ξερει απταιστα ελληνικα αν και δεν ειναι Ελληνιδα.
Ξαπλωσα και μου εκανε ενα χαλαρωτικο μασαζ στους πιασμενους ωμους μου, εμενα δε με ενδιεφερε το μασαζ ομως...
Της ζητησα να ξαπλωσει στο κρεββατι οπου αρχισα να την φιλω απο το λαιμο και προς τα κατω, φιλησα τα ομορφα
φυσικα στηθη της και πιπιλισα τις ρωγες της οι οποιες ανασηκωθηκαν.
Ακολουθησαν φιλακια στην κοιλιτσα της μεχρι που εφτασα στο πολυποθητο σημειο... το μουνακι της.
Της ανοιξα τα ποδια οπου της το εγλειφα με παθος, ενω γευτηκα και την πισω τρυπουλα της.
Η δεσποινις Ειρηνη πολυ καθαρη και με ευγεστα μουνοζουμα.
Αφου χορτασα γλειψιμο αλλαξαμε θεσεις στο κρεβατι οπου η Ειρηνη μου εκανε πολυ καλο στοματικο σεξ
χωρις προφυλακτικο.
Η πιπα της πολυ καλη βαθια σφιχτη και ζουμερη ενω περιποιηθηκε αρκετα καλα και του ορχεις.
Περασμα καποτας και ανεβασμα της Ειρηνης απο πανω μου οπου με τα ποδια να πατανε στο κρεβατι
εκανε βαθια καθισματα στο πεος ενω πιο μετα τον καβαλησε κανονικα οπου κουνιωταν ηδονικα πανω μου.
Γυρισμα σε κανονικη σταση οπου χωθηκα μεσα στα σφιχτα μπουτια της, αρχισα δυνατο γαμησι με την Ειρηνη
να αναστεναζει και να με παροτρυνει να της γαμησω καλα το μουνακι της...
Μετά απο ολιγολεπτη μαχη σε αυτη τη σταση εχυσα μεσα της και στραγγιξα μεχρι να βγει και η τελευταια σταγονα.

Η Ειρηνη εκατσε 30 ολοκληρα λεπτα στο δωματιο μαζι μου χωρις καμμια βιασυνη απο την ιδια η καποια αλλη εξωτερικη
ενοχληση. Πραγματικα ενιωθα σα να ειμαστε μονο εγω και αυτη στον οικο.
Αν και εγω περασα δωρεαν στο δωματιο μαζι της το αντιτιμο των 50ε για μιση ωρα με μια κοπελαρα οπως η Ειρηνη
με τις πολυ καλες υπηρεσιες της ειναι πολυ λογικη τιμη οταν μεσα στην τιμη βεβαια βρισκουμε και τις ανθρωπινες
συνθηκες που προσφερει το massage musses που απαιτουνται για να γαμησουμε σαν ανθρωποι.
Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 02, 2019
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Eιρήνη
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
493
Likes:
60.722
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ettore, @.Dod0s, Εκλεκτικός και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Αυγούστου, 2019
Να ρωτήσω
Που τους βρίσκετε τους διαγωνισμούς
Βαιδεγουεϊ πολύ καλή όντι η κοπελα
03 Αυγούστου, 2019
Που γινεται αυτος ο διαγωνισμος μυστη;
20 Αυγούστου, 2019
ρε αδερφέ που το ήξερες για τον διαγωνισμό;
08 Νοεμβρίου, 2023
Μήπως γνωρίζετε που δουλεύει τώρα η Ειρήνη;
D
Dimitris24hXXX
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4