Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 485 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 782258
Γενική βαθμολογία
 
9.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Με τη Σοφη λοιπον... Τη Σόφη την εχω ξανασυναντησει αλλα σε διπλο με την πρωθιερια Ζανα! Ηταν μια αξεχαστη εμπειρια! Απ τη συναντηση αυτη μου γεννηθηκε η επιθυμια να τις συναντησω και ξεχωριστα. Ετσι χθες κατηφωρησα ες κληνον αστυ και εφτασα στη Στουρναρη. Χτυπησα κουδουνι μ ανοιξε η Μονικα Έρωτας, γνωστη απο παλια, που θα ειναι ο επομενος στοχος μου. Ειδα τα κοριτσια πολλα για την περιοδο και ομορφα. Μη με ρωτατε ονοματα γιατι εγω ειχα στοχο την Σόφη και δεν συγκρατησα. Δηλωσα τη επιθυμια μου στη Μονικα. Με οδηγησαν στο δωματιο. Ζητησα απ τη Σόφη αν ειναι δυνατον να δω τη Ζανα. Η επιθυμια μου μου εγινε σεβαστη. Η ηρθε η Ζανα Έρωτας χαιρετηθηκαμε με φιλια κι αγκαλιες. Φορουσε ενα ωραιο κοκκινο φουστανι, πειρασμος Ναι!Ναι!Ναι! Ειχαμε μια πολυ εγκαρδια συνομιλια. Λιγο ελειψε να ζητησω διπλο αλλα συγκρατηθηκα λογω του στοχου που προειπα αλλα και του μπατζετ μου. Με τη Σοφη λοιπον...Δε θα σας τη περιγραψω το εχω κανει κι εγω αλλα και αλλοι συναγωνιστες σε προηγουμενες αξιολογησεις. Ξεκινησαμε με μασσαζ. Χαλαρωτικο στην αρχη που εγινε δυνατο στη συνεχεια. Πονεσα! Αλλα εφτασε η ωρα για το δευτερο μερος. Ξεκιννησε με απαλο χαδι απ τη Σόφη σ ολο μου το σωμα. Μου ζητησε να γυρισω και εγινε η αποκαλυψη! ΕμμμμΕμμμμΕμμμμ Ηρθε διπλα στο προσωπο μου και εβγαλε το σουτιεν της φανερωνοντας μου τις υπεροχες βυζαρες της. Επαιξα αρκετα μαζι τους. Μου προσφερε στη συνεχεια ενα υπεροχο ερεθιστηκοτατο στοματικο με μπουκωματα και ιδιαιτερη χρηση της γλωσσας. Της ανταπεδωσα το στοματικο ξαπλωνοντας τη στο μασσαζοκρεββατο ελπιζω επαξια. Με δεχτηκε σε missionary position ετσι οπως ηταν ξαπλωμενη ανασκελα στο κρεββατι και με τελειωσε με στοματικο και χειρομαλαξη. Δεν της τα εδωσα στο στομα προειδοποιωντας την οταν εφτασα στο τελειωμα. Περασα υπεροχα. Μου εκανε πολυ καλο μασσαζ, ωραιο σεξ, καλη παρεα. Περσα πολυ καλα και θα τη ξανασυναντησω. Τη συνιστω ιδιως στους βυζολαγνους. Νασαι καλα Σοφούλα μου! ΈρωταςΈρωταςΈρωτας
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 17, 2019
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Σόφη
koumanidas
Σπουδαίος
Εγγραφή:
18 Ιουλ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
5.010
Πόντοι:
2.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 company of heroes tho, baroc, manolis69 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού