Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 3 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Λοιπόν παικτούρες γράφω κριτική μετά από κάποιο καιρό καθώς νομίζω ότι πλέον γράφω μόνο αν αξίζει να πω κάτι διαφορετικό ή κάτι νέο για κάποια μουν.. κοπελα Σπασίκλας. Εδώ νιώθω ότι μάλλον έχει αδικηθεί από τον προηγούμενο μύστη, όχι βεβαια εκούσια.

Παμε από την αρχή. εμφάνιση. 1ον παρουσιαστικό γαμάτο για μένα, καθώς ήταν ντυμένη very classy με κάτι γόβες YSL ξερωγω και με ελαφρύ βαψιματάκι, σαν κανα τουμπανάκι στέλεχος επιχείρησης. Πρόσωπο πολύ κοντά στις φωτογραφίες, κυρίως μάτια ωραία, σωματάκι πάρα πολύ κοντά στον τύπο μου, δηλαδή μοντελέ αλλά με καμπύλες και όλα φυσικά ευτυχώς Ναι!, εξ ου κ ο βαθμός! (αν και ειπε θελει να κάνει επέμβαση στη μυτη - χωρις λόγο)

Λοιπόν σε αυτό που θα συμφωνήσω, είναι ότι καλό θα ήταν να είναι λίγο πιο χαλαρή. Νομίζω ειχε πολύ άγχος να ευχαριστήσει, το οποίο ειναι καλό από τη μία και οδήγησε σε πολύ γατούλα σέρβις π.χ. πήγα να βάλω την κάπα μόνος μου και με σταματησε να το βάλει όμορφα όμορφα με το στόμα της όπως πρέπει. όπως και στο τέλος το έβγαλε αυτή με μωρομαντηλο σκούπισμα κλπ Καπέλο good lady! Από την άλλη βέβαια την ένιωθες ότι ενώ το φχαριστιότανε μια χαρα, δεν είχε χαλαρώσει πλήρως.

Ξεκίνησα εγώ περιποίηση, αφού την έδεσα λιγάκι, με το οποίο και ψήθηκε άσχημα. ε μετα απο΄κανα 10λεπτο (ειχε υγραθει καλα) την έπιασε ασυγκράτητα να ανταποδώσει, κι έτσι με δική της πρωτοβουλία έπαιξε οργανάκι σε διάφορους ρυθμούς σε 3 διαφορετικές στάσεις π.χ. από εκει τον ρουφάει στο κρεβάτι απολαυστικά, επιασε ένα χαλάκι, γονατισε μπροστά στον καθρέφτη που το γουστάρει φουλ ως γνησιο ψωνάκι Μεγάλο χαμόγελο και ξεκίνησε πιο παθιάρικο μπούκωμα στη σωστη τη στάση (1η ενδειξη ότι γουστάρει και λίγο πιο hard υποτακτικό πιστέυω, αν και δεν το πήγα πολύ μακρια εγω ως 1η φορα - εδωσε κι αλλη μετα)

Στο κυρίως ειναι πραγματικά δυνατή, εκεί έδειξε ότι ειχε πολύ όρεξη ήξερε πολύ καλά να χρησιμοποιεί το σώμα της. Μία να κουλουριάζεται να την κάνεις ό,τι θες, μία να αγκαλιάζει με πόδια για να σπρώχνεις βαθιά. ε εκεί μετα από φωνές και αρκετό ιδρώτα εγινε το σκοράρισμα
Α! Επιτέλους μία που μιλάει αγγλικά!

Overall, πέρασα καλα δε λέω! ειναι καλό κοριτσάκι που της αρεσει το σεξ και το λέει.. Ιδίως αν της φύγει το άγχος και αφεθεί πλήρως κ συνεχίζει να παίρνει τις πρωτοβουλίες της θα γίνει πολύ δυνατό πακέτο με αυτη την εμφάνιση

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 04, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
19 Νοε 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
20
Likes:
816
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 markarian2, THV, laiono13 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Ιουνίου, 2019
Δύο ερωτήσεις παίχτη:
1)Πίπα με προφυλακτικό ή άνευ;;;
2)Από βυζί πως πάει;;;Μεγάλο ή μικρό;;;
06 Ιουνίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

1) Ανευ χωρίς ούτε καν υπόνοια για κατι αλλο κ με πολλη ορεξη ρε. Ποιος ξερει τι συνεβη με τον αλλο τυπο
2)2αρι θα το ελεγα, αλλα φυσικο και τεντα ορθιο
08 Ιουνίου, 2019
φίλε τιεγινερεπαιδια όταν την πήρα εγώ ήταν στο πρώτο της τουρ πρώτο-δεύτερο ραντεβού σαφώς κι μετά περιμένεις διαφορετική συμπεριφορά και βελτίωση αφού βλέπω κάνει και δεύτερο και πιθανόν τρίτο τουρ. Πιθανότατα το γραφείο τις τόνισε ότι αυτό είναι στο βασικό πρόγραμμα
B
bdsm1988
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3