Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 14 10
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Παιδιά με τη Megan πήγα πέρισυ. Eνδεικτικη ημερομηνία. Μπορεί να έχει αλλάξει αλλά εγώ πιστεύω πως μιας και η ιδέα αυτού του site είναι να γράφεις τις εμπειρίες σου για να βοηθήσεις συναδέλφους πρέπει να το κάνεις.
Κανονίζω ραντεβού σ’ένα ξενοδοχείο δικό της με πολύ εύκολη συννενόηση. Μου ανοίγει τη πόρτα μια κοπελίτσα. Κοντούλα γύρω στο 1,60, όπως τη φωτό αλλά αχτένιστη χωρίς τη λάμψη της. Φυσικά η κοπελίτσα είναι πανέμορφη. Δε χρειάζεται να περιγράψω κάτι παραπάνω. Περιποιημένη και καθαρή.

Τα αγγλικά της σε πολύ καλό επίπεδο. Πάρα πολύ σφιγμένη. Μπορει να ήταν από τις πρώτες φορές που έκανε αυτό το επάγγελμα έτσι φαινόταν. Μου ζητάει να κάνω το μπάνιο μου. Βγαίνω έξω μπανιαρισμένος και ξαπλώνει. Της φιλάω τα βυζιά και της δαγκώνω το λαιμό. Ούτε προσποίηση, απλά καθόταν σφιγμένη. Αφού δεν έπαιρνε πρωτοβουλία της ζητάω να μου πάρει μια πίπα. Μέτρια πράματα οπότε τη ξαπλώνω πάλι και κάνω τα δικά μου. Πολύ κακή συμμετοχή. Δε μπορώ να πω πως φαίνοταν πως ‘ααα τι βλακείες κάνω στη ζωή μου’. Απλά αμήχανα, άβολα και έκανε και εμένα να μη μπορώ να το ευχαριστηθώ. Αν και πανέμορφη με ωραίο σωματάκι με τα χίλια ζόρια τελείωσα και κάπου στη μέση ήθελα να φύγω γιατί βαρέθηκα. Έκανα το μπάνιο μου και αυτή καθόταν με το μπουρνούζι και μου λέει χαμογελαστά και ντροπαλά όποτε θέλεις να ξαναέρθεις. Σκάλωσα εκείνη τη στιγμή γιατί δε περίμενα να πει κάτι τέτοιο μετά από αυτή τη συνεύρεση.

Τονίζω πως πάει καιρός, οπότε μπορεί να έχει αποκτήσει άλλο αέρα και σίγουρα τώρα είναι έμπειρη +1 χρόνο. Γενικά όμως ήταν ευγενική .
Εσείς πέρισυ ειχατε εμπειρίες να τις μοιραστείτε? Οι περισσότερες κριτικές γράφτηκαν φέτος, γι αυτό δεν είμαι σίγουρος αν αξίζει να ξαναπάω.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 24, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Σπουδαίος
Εγγραφή:
8 Μαϊ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
28
Likes:
1.224
Πόντοι:
2.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Dangerous man, mysterious, xlm και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού