Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 19 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μόλις την παρουσίασε το γραφείο έτρεξα να κλείσω ραντεβού μαζί της έχοντας ένα προαίσθημα ότι θα περάσω καλά και αν όχι τουλάχιστον να απολαύσω το κορμί της.
Πολύ όμορφη χαμογελαστή κουκλίτσα γύρω στα 25 και ύψος 1.70 κάτι, φόραγε  ένα πολύ ωραίο ροζ σύνολο και γενικά πολύ περιποιημένη. Μιλάει πολύ καλά την Αγγλική οπότε η επικοινωνία ήταν άψογη και χωρίς να θέλει η κοπέλα να σπαταλήσει χρόνο περιορίστηκαμε στα βασικά. Βγαίνει από το ντουζ με ένα ροζ στριγκακι εκεί μου έπεσε το σαγόνι και μου έσπασαν τα γυαλιά. Μαυριδερο κορμί λαμπάδα, στήθος 2.5 με 3αρακι φτιαχτο,  έρχεται με φιλάει, ΤΟ φιλί που ξεχνάς αν είσαι  με συνοδό ή με την γκόμενά σου εγώ ξεχάστηκα και ερωτεύτηκα. Πίπα ΤΙ πίπα διαστημική, με κοιτάγματα πονηρά, Deep Throat, έφτασα στον Άρη. Στο νου μου έρχεται η εικόνα να την έχω μπροστά μου να δοκιμάζω το φιλί της να με έχει αγκαλιάσει με τα γυμνασμενα πόδια της, τι πόδια θεέ μου, να παίζει το αιδοίο της, νεανικό με μεγάλα χείλη, και να μπαίνω μέσα της, nirvana. Αν και αρχικά ο ρυθμός ήταν χαλαρός γρήγορα τα αίματα άναψαν και ο ιδρώτας βροχή....

Ύ.Γ. Διαβάζοντας τον Admin την κριτική του για την κοπέλα " Μια κάβλα και μισή" τον καταλαβαίνω απόλυτα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 20, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
company of heroes tho
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
28 Μαϊ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
183
Likes:
18.458
Πόντοι:
30.558
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, redb, Nick1000 και 37 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Μαΐου, 2019
To the Point Καπέλο Κατατοπιστικότατος !
23 Μαΐου, 2019
Aν έκανε και anal θα ήταν σούπερ!!!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2