Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 34 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Καλησπέρα συναγωνιστές. Τόσα είχα διαβάσει για την κοπέλα και μιας που την Τρίτη φεύγω για εξωτερικό,είπα να την συναντήσω πριν φύγει και αυτή και χαθούμε.
Εύκολη η συνεννόηση με το γραφείο και πάω στο ξενοδοχείο,στέλνω τον αριθμό του δωματίου και μπαίνω για μπανάκι. Με το που σκουπιζομαι χτυπάει η πόρτα και τρέχω μα ανοίξω. Ανοίγω την πόρτα και βλέπω μια γυναίκα με εκφυλο βλέμμα και αμέσως μου συστήνεται. Της συστήνομαι και εγώ και μπαίνουμε στο δωμάτιο. Μου ζητάει τα λεφτά μπροστά. Αυτό είναι φάουλ,αλλά δεν δίνω σημασία. Μου ζητάει να ξεντυθει και πάει για μπάνιο.
Βγαίνει από το μπάνιο με ένα σετ σέξυ εσωρούχων και έρχεται προς το μέρος μου.Ημουν καθισμένος στην άκρη του κρεβατιού και ανεβαίνει από πάνω μου και αρχίσαμε τα γλωσσοφυλα. Παράλληλα την χουφτωνα στον κώλο και στα μπούτια. Μετά της βγάζω το σουτιέν και αρχίζω να χουφτωνω τις βυζάρες της. Μετά ξεκίνησα το πιπίλισμα και έμεινα εκεί αρκετή ώρα για να ευχαριστηθώ (άλλωστε το έχω ξαναπεί ότι είμαι μέγας βυζολάγνος).Μετα η κοπέλα κατέβηκε από πάνω μου και κάθησε με τα γόνατα στο πάτωμα και αρχισε την πίπα. Αρκετά καλή πίπα και έγιναν αρκετά deep through. Παράλληλα με την πίπα έκανε και ισπανικό. Τον εβαζε μέσα στα βυζια της και τον έπαιζε. Είχα γίνει τούρμπο.Της ζητάω την καποτα,την φοράω,την στήνω στα τέσσερα και μπαίνω απο την πισω πόρτα.Στην αρχή έδειχνε να την ενοχλεί και το μόνο που μου ζήτησε ήταν να πάω λίγο πιο σιγά. Και έτσι έγινε Σιγά σιγά στην αρχή και όσο περνούσε η ώρα τόσο ανεβάσαμε ρυθμούς και οι δύο. Σε αυτό το μοτίβο μας μπήκε και λήξη του πρώτου γύρου.
Μπανάκι και από τους δύο μας,άραγμα για λίγο και ύστερα από μόνη της ξεκίνησε το παιχνίδι. Άρχισε να με φιλάει και να με χαϊδεύει και χωρίς να το καταλάβω βρεθήκαμε σε στάση 69.Εγω χαιρόμουν το ωραίο μοσχομυριστο μουνάκι της και αυτή μου έκανε πίπα. Μπορώ να πω πως αυτή η στάση δεν είναι και η καλύτερη της,γιατί όταν την σταματήσαμε και μου ξαναπήρε πίπα ήταν πολύ καλύτερη. Μετά την ξαπλώνω ανάσκελα και άρχισα να την φιλάω και γρήγορα βρέθηκα στις βυζάρες της. Το ευχαριστήθηκα το πιπίλισμα και πάλι. Έχει καλά βυζια. Βάζω το σκουφάκι και μπαίνω και χωρίς να το σκεφτώ άρχισα το σφυροκόπημα. Έδειχνε να της αρέσει γιατί και οι εκφράσεις της ήταν σαν να το ευχαριστιέται αλλά έβγαζε και κραυγές ηδονής. Τώρα αν προσποιηουταν δεν το ξέρω αλλά αν το έκανε είναι πολύ καλή ηθοποιός. Στη συνέχεια την ανεβάζω από πάνω μου και αρχισε να χοροπηδάει σαν τρελή και εγώ απλώς το απολάμβανα και που και που χουφτωνα τα βυζία της. Εκεί ένιωσα ότι θα τελειώσω και έτσι της λέω να σηκωθούμε να την πάρω στα όρθια. Την στήνω στον τοίχο της γυρνάω την πλάτη προς εμένα και μπουκαρω.Αρχισα αμέσως να δίνω πόνο και έτσι έφτασε το τέλος. Το μόνο που έκανα ήταν να βγάλω το σκούφο και τις τα ρίξω στην πλάτη. Αμέσως μπήκε για μπάνιο και μόλις βγήκε,ντύθηκε μου χαμογέλασε,με φίλησε και μου είπε ότι πέρασε ωραία και να τα ξαναπούμε.
Αυτά έγιναν σε όλο τον αγώνα και τα λέμε όταν γυρίσω από το εξωτερικό!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
190€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
20 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
125
Likes:
21.640
Πόντοι:
28.900
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 TOMCRUISE, alpula, delipas και 22 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Μαΐου, 2019
Όλα τα λεφτά είναι ο τίτλος πάντως,συγχαρητήρια!
20 Μαΐου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ευχαριστώ,έχω ποιητικό οίστρο!!!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2