Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 40 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Χρωστούσα μια κριτική σε αυτό το πλασματάκι που συνάντησα πριν το Πάσχα. Το ραντεβού κλείστηκε εύκολα αν και όχι χωρίς ευτράπελα. Σε ερώτηση μου για την εναλλακτική της Ξένιας (ακολουθεί σύντομα κριτική και για αυτή) ή της Αλεξίας η τηλεφωνήτρια με την εκνευριστική φωνή με ρώτησε με εύλογη (που φανέρωνε ένα υφέρποντα σαρκασμό όμως) απορία «τι σχέση έχουν αυτές μεταξύ τους;» για να λάβει την απάντηση «Ότι μου αρέσουν!». Ρε μάγκες του γραφείου οι θείτσες είναι για να κλείνουν ραντεβού ή για να κριτικάρουν τους πελάτες? 'Άντε περιορίστε λίγο το ταμπεραμέντο σας. Τεσπα. Συνάντηση στον αγαπημένο γαμιστρώνα που λέγεται Bill. Η κοπελίτσα ήρθε στην ώρα της ντυμένη με ένα προκλητικό μαύρο μίνι. Ύψος 1,58-1,60, σκούρα μαλλιά και μάτια (που μου άρεσαν πολύ), πολύ ωραίο μινιόν σωματάκι, άψογο βυζάκι χωρίς προσθήκες και κορυφαίο κωλαράκι. Πρόσωπο πολύ ωραίο και ταιριαστό με το πακέτο του καυλοπίπινου. Μέσα στο χαμόγελο και την καλή διάθεση!
ΘυμόςΘυμόςΘυμός
Όλοι εσείς που λέτε για την εμφάνιση και για το ύψος αναρωτιέμαι πόσο μετράτε εσείς ως άνδρες και αν θα μπορούσατε να ρίξετε και να σταθείτε επάξια δίπλα στη Μαρίνα αν δεν την πλερώνατε. Θα είχε μεγάλη πλάκα κάθε ένας που ανεβάζει κριτική να βάζει και μια δική του φώτο έτσι να έχουμε μια ιδέα (και να ρίξουμε και ένα γέλωτα σε πολλές περιπτώσεις). Έκτος αν γαμούσατε την Έυα Χερτζίκοβα στα 90’s και τη Ρεμπέκα Ρόμιν στα 00’s και τώρα σας κακοπέφτει η Μαρίνα. Α, να πω και για την καταγωγή της Μαρίνας. Στα @@ μου η καταγωγή της! Το καταλάβατε? Να το ξαναπώ? ΣΤΑ @@ ΜΟΥ Η ΚΑΤΑΓΩΓΗ ΤΗΣ! Αχ, ξαλάφρωσα.
ΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσα
Ντουζάκι και κατευθείαν στη μάχη. Να μη τα πολυλογώ, με έχουν καλύψει οι προλαλήσαντες. Βαθιά γλωσσόφιλα, έντονο πυγοράπισμα, πέρασμα γλώσσας από παντού, χύσιμο στο στόμα, επικό μπούκωμα, σκίσιμο κώλου στον πρώτο γύρο μουνιού στο δεύτερο, όλα χωρίς μα και μου. Ανανέωση του ραντεβού για τον Πρίαμο της Ηλιούπολης (που της αρέσει) όταν τελειώσω από κάτι άλλα κοράσια που έχω στη λίστα. Αν και στην επόμενη συνεύρεση πετάξει το ίδιο ψηλά θα γίνει στανταράκι μου.
Άντε ξεκολλάτε ορισμένοι γλυκοτσούτσουνοι ελληναράδες και καλά γαμήσια.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 25, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
hard_rocker
Ανώτερος
Εγγραφή:
27 Μαρ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
63
Likes:
2.597
Πόντοι:
7.181
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 muffer35, velocity, THV και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Μαΐου, 2019
Τώρα εσύ έγραψες κριτική για να δώσεις πληροφορίες για την κοπέλα η για να βγάλεις το άχτι σου με τους υπόλοιπους συναγωνιστές??Χμμμ; Κεφάλι σε τοίχο!
15 Μαΐου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Γιατί όχι και τα δυο?Μεγάλο χαμόγελο
16 Μαΐου, 2019
Τύπε ξέχασες να γράψεις πόσα έσκασες Χμμμ;Εμμμμ
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3