Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 17 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μετά την πιτσιρίκα Anya είπα να παίξω και με την μιλφαρα MilaΓλώσσα
Παρόλο που μαζεύτηκαν πολλές κριτικές και τα χουν πει όλα οι συμπαίχτες είπα να γράψω κιεγω την εμπειρία μου.Σκαει η Κυρία στο δωμάτιο αντικρίζω μια γυναίκα για μένα γύρω στα 40 με πρόσωπο εκφυλο όπως στις φωτό αλλα χωρίς την φρεσκαδα των φωτό όχι κακό όμως.
Ντύσιμο για μπαράκι με μαύρο στενό φόρεμα μακρύ και κόκκινες γόβες με αβυσαλεο ντεκολτέ.
Αγγλικά συνενοησημα με το που μπήκε κοιτιομασταν λαγνα είχε το βλέμμα θέλω να με σκίσεις
Και δεν άργησε να γδύνεται και να φιλιομαστε με πάθος.
Φιλάει φουλ με γλώσσα ξαπλωσαμε στο κρεβάτι ήρθε πάνω μου τριβοταν σετ εσωρούχων πρόστυχο βυζάρες σιλικόνης λιγο νερουλες αλλά μαλακές ωραίες σαν θέα και αφη.Σωμά λίγο χαλαρό αλλά χωρίς κυταριτιδες κρατιέται πολύ καλά.Ορμηξε φορτσατη να με ξεζουμισει αλλά την έβγαλα εγώ τελικά νοκ αουτΜεγάλο χαμόγελο πίπα βαθιά υγρή γλύψιμο στα πέριξ εναλλαγή διαφόρων στάσεων την κάρφωνα αλύπητα και έδειχνε να γουστάρει αφού παλέψαμε κάνα 40λεπτο εξ ου και το νοκ άουτ τελείωσα με ισπανικό στις βυζάρες της κιετσι παίχτηκε ένας γύρος αλλά καλός μετά μπανάκια και για κάνα 10 λεπτό ανταλλασαμε φιλάκια και έτσι έφυγε.
Αξίζει εν κατακλείδι έμπειρη δοτική καυλιάρα γυναίκα θερμή καλοδιατηρημένη προσεγμένη και τιμά τα ευρώ που παίρνει δεν είναι τυχαίο φουλ θετικές κριτικές.
Πολύ εθιστικό το εσκορτιλικι να δώ πως θα το ελατωσω τουλάχιστον θα πάω χορτάτος χαχαχα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 07, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
steveman7
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
17 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
207
Likes:
10.607
Πόντοι:
30.573
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 petergsp, geroksouras, Sproxe Garsia και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού