Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 72 10
Μασατζίδικα 106138
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Στο "Iris massage" κάνω κάποιες επισκέψεις αραιά και που.Η Λίζα στην υποδοχή πάντα ευδιάθετη και ευγενική.Έρωτας

{*Άριστη επαγγελματίας.Είναι κάποιες κυρίες όπως η Λίζα που το έχουν σε αυτή τη δουλειά.Η Λίζα ανήκει σε αυτές τις λεγόμενες "top"!}Ναι!Καπέλο

Στις προηγούμενες επισκέψεις μου είχα δει τη Τζούλια αλλά ήταν απασχολημένη με αποτέλεσμα να μου έχει κάνει το κλικ...!

*Χρειάστηκαν τρεις επισκέψεις μαζί με τη σημερινή για να περάσω στο δωμάτιο με τη Τζούλια...Ντροπή
Η περιγραφή της:Μελαχρινή με μακριά μαλλιά,σώμα με καλές αναλογίες,ωραίο στήθος και κωλάρα!Είναι απ'τις γυναίκες που δε θα περάσουν απαρατήρητες,έχει στοιχεία που "μαγνητίζουν" (αν θέλετε) το αντρικό ενδιαφέρον...Δε το καταφέρνουν αυτό μόνο οι ξανθιές ή οι μοντελέ γκόμενες αλλα και γυναίκες όπως η Τζούλια...Εμμμμ

*Στα του δωματίου...
Αφού έκανα το ντουζάκι μου την περίμενα...Μπήκε στο δωμάτιο με κάλτσες διχτυωτές και σέξι σύνολο από πάνω...Εμμμμ

Στην αρχή μιλάει ψιθυριστά και δημιουργεί μια ατμόσφαιρα την ώρα του μασάζ όμορφη.Μασάζ κάνει καλό,παρόλο που είναι αυτοδίδακτη...Δυνατό όπου πρέπει και χαλαρωτικό όπου επιβάλλεται.

*Στο πρόγραμμα τώρα δυναμική και με όρεξη...Τουλάχιστον αυτό παρατήρησα...
•Προκαταρκτικά αρκετά.
•Στοματικό με περιποίηση στη γύρω περιοχή.
•Σεξ με συμμετοχή υψηλού επιπέδου.
Σόσιαλ ελάχιστο,είχαμε εξαντλήσει το χρόνο στο μασάζ και στο σεξ μοιράζοντας το όπως πρέπει.. .Γλώσσα

Η Τζούλια θεωρείται για μένα το δυνατό χαρτί του ιδρύματος.Πραγματικά πολύ ωραία εμπειρία!

Καλά να περνάτε!Καπέλο

Και καλή συνέχεια!!!Ναι!
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Τζούλια
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.711
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, Marcus77, Nick1000 και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού