Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.4 8 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Πρόσφατη συνάντηση με την κοπέλα μετά από εύκολη συνεννόηση με το γραφείο. Η Paola είναι ένα μικροκαμωμένο πιπίνι γάλακτος με όλη την σημασία της φράσεως. Κοντούλα γύρω στο 1.60 με νορμάλ σωματότυπο, τσουπωτό κωλαράκι πολύ μικρό βυζάκι με μικρές αλλά πολύ ευαίσθητες ρόγες. Πρόσωπο με ωραία χαρακτηρίστηκα (ίσως πιο ωραίο από τις φώτο) αλλά αν την δεις στον δρόμο δεν την κάνεις για Ρωσίδα με τίποτα, πώς να το πω δεν έχει τα τυπικά σλαβικά χαρακτηρίστηκα. Επίσης πολύ ωραίο μακρύ μαλλί πού φτάνει μέχρι την νεφραμιά και πολύ απαλή επιδερμίδα. Κάποιες ανεπαίσθητες ραγάδες στο κωλαράκι και μια μικρή χαλάρωση στην κοιλιά δεν χαλάνε με τίποτα την γενική καλή εικόνα. Θα έλεγα ότι στις φωτογραφίες βλέπεις με αρκετή ακρίβεια αυτό πού θα πάρεις.

Στα προκαταρκτικά η κοπέλα φιλάει πολύ ωραία με γλώσσα, επίσης γλύφει και φιλάει σε όλο το σώμα με πολύ δεξιοτεχνία για το νεαρό της ηλικίας της, γενικά μου έδηξε ότι τις αρέσουν τα προκαταρκτικά και αναλώνει αρκετό χρόνο εκεί. Πολύ καλή πίπα με αρκετό σάλιο, πνιξίματα και αρκετά ηχητικά εφέ Ναι! Προσοχή μόνο γιατί μπορεί να σε τελειώσει εύκολα με το στοματικό της Ματάκι Πρέπει να τις αρέσουν πολύ τα παιχνίδια τις γλώσσας και το έδηξε κατά την διάρκεια τις δικής μου περιποίησης όπου έγινε μούσκεμα με έντονους σπασμούς, εκεί άκουσα για πρώτη φορά αυτό το μακρόσυρτο, ναζιάρικό και άκρως ερεθιστικό "da, daaaa, daaaaaaaaaa " το οποίο κατά την γνώμη μου είναι το σήμα κατατεθέν της (όσοι έχουν πάει μαζί της νομίζω με καταλαβαίνουν απόλυτα Γερο-μύστης), δεν είναι κασέτα, δεν είναι ψεύτικο το κάνει για να σε κατευθύνει για να σου δήξει ότι αυτό πού κάνεις της αρέσει ώστε να συνεχίσεις να το κάνεις.

Στο κυρίως πιάτο πολύ στενό μουνάκι, θέλει προσοχή στην αρχική διείσδυση αλλά μετά δεν υπήρχε κανένα πρόβλημα γιατί ήταν συνέχεια υγρή. Τις αρέσουν οι εναλλαγές από αργό σε γρήγορο. Παραδόξως τις άρεσαν και οι σφαλιάριστες στον πωπό αν και κατά την γνώμη μου είναι καθαρόαιμο GFE. Στις περισσότερες στάσεις το χέρι της ήταν μόνιμα κολλημένο στην κλειτορίδα και όποτε έκανα κάτι πού της άρεσε πολύ άρχιζε τα da, daaa, daaaaaaa Ναι! ουσιαστικά λέγοντάς μου να συνεχίσω στο ίδιο μοτίβο. Τέλος τo cim δεν προσπαθεί να το αποφύγει και μου έδηξε ότι μάλλον της αρέσει.

Στα μεσοδιαστήματα γουστάρει πολύ τα χάδια και τρίβεται πάνω σου σαν γατούλα, μιλάμε για πολύ γουτσου γούτσου και αγκαλίτσες Έρωτας Άριστα αγγλικά και πάρα πολύ καλό σοσιαλ, πολύ ευγενική κοπέλα και πολύ καλαμπουτζού. Καθ όλη την διάρκεια του ραντεβού ήταν χαμογελαστή και ευδιάθετη χωρίς να φοράει μάσκα όπως γίνεται συχνά με κοπέλες του χώρου, πώς να το πω έχει μια πολύ θετική αύρα πού σε κερδίζει αμέσως. Στο τέλος πιάσαμε την κουβέντα και ξεχαστήκαμε αλλά παρότι έφυγε 10 λεπτά αργότερα δεν ενόχλησε ούτε ο οδηγός, ούτε χτύπησε κανένα κινητό, ούτε η ίδια έτρεξε να κοιτάξει το ρολόι, κάτι το οποίο εκτίμησα πάρα πολύ. Τέλος με την καθαριότητα δεν είχαμε κανένα απόλυτως πρόβλημα, πεντακάθαρη και μοσχομυριστή.

Λόγω κάποιου προσωπικού προβλήματος δεν ήμουν και στην καλύτερη ψυχολογική κατάσταση αλλά η Paola κατάφερε με τον καλό της χαρακτήρα, την θετική της αύρα και την θέληση της να με ικανοποιήσει να μου φτιάξει την διάθεση και να με κάνει να νοιώσω καλύτερα. Αυτή είναι άλλωστε και η διαφορά ενός call girl με μία απλή ιερόδουλη του 20ρικου. Το CG σε αφήνει ικανοποιημένο και στο πάνω κεφάλι, δεν είναι μόνο για την εκτόνωση της γενετήσιας ορμής. Από τα πολύ καλά ραντεβού πού έκανα φέτος, θα προσπαθήσω να την ξαναδώ σύντομα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
200€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
spipis71
Ανώτατος
Εγγραφή:
16 Απρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
13.624
Πόντοι:
17.346
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Karelis69, Dimitris-k, vltepdr και 38 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού