Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 33 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλησπέρα μύστες μου!

Συνάντηση με Νίνα λοιπόν.....απο σπόντα. Την Νίνα -όπως και την Πάολα- τις είχα σταμπάρει από καιρό, αλλά ήμουν λίγο επιφυλακτικός με τη Νίνα κυρίως λόγω των κριτικών περί χειλέων δίκην ροφου και τα συναφή.. Γενικά έχω μάθει από εδώ να κρατάω μικρό καλάθι σε σχέση με αυτά που ενθουσιωδώς περιγράφουν διάφοροι.... Οπότε το ραντεβού δεν το έκλεισα με τη Νίνα, αλλά με μία ανεξάρτητη, που μόλις πριν λίγο καιρό αποχωρήστηκε την στρουμπουλούλα που έκανε duo και πλέον παίζει σόλο στα 100 γιουρια.. Σόρυ που είμαι τόσο περιγραφικός, απλά δεν θέλω να πω το όνομα γιατί πραγματικά την βρήκα κάκιστη και την έδιωξα μπαμ μπαμ. Πραγματικά ρε μύστες μου.... ΠΑΤΕ ΚΑΛΑ????? Είναι δυνατόν ΚΑΝΕΙΣ να μην έχει αναφέρει στο νήμα τους ότι η ξανθιά δεν βλέπεται??? Είμαστε με τα καλά μας?

Τελος πάντων, αφού η -προγραμματισμένη - σεμνή τελετή έλαβε άδοξο τέλος, και όντας φρεσκομπανιαρισμένος, με το μπουρνούζι του Bill και την ψωλή στο χέρι, κάτι έπρεπε να κάνω. Τηλ σε AGN και άμεση αναζήτηση για διαθεσιμότητα Paola (το προτιμούσα) ή Νίνα. Όπως καταλαβαίνεται, η Πάολα δεν ήταν διαθέσιμη, οπότε Νίνα. Η τηλεφωνήτρια μάλιστα μου είπε ότι σε 20' θα είναι εκεί. Όντως, πρέπει να ήρθε στο τέταρτο... Τι διάλο? Τι ετοιμότητα είναι αυτή?

Σε αυτό το λίγο χρονικό διάστημα που περίμενα, έριχνα μια πρόχειρη ματια σε κριτικές. Είχα πραγματικά απορία να δώ αυτά τα πολυσυζητημένα χείλη...Και η πόρτα χτύπησε...

Από τις περιπτώσεις που οι φωτό είναι αυτό που θα δείς... Εντάξει σαν επαγγελματικές φωτό, έχουν λίγο λάμψη αλλά είναι αυτό που θα δείς. Η Νίνα είχε και σε ΕΝ προφίλ με πιο εραστεχνικές φωτο όπου μπορείς να έχεις άποψη του τι θα δείς. Εκ πρώτης άποψης το τεστ το περνάει. Τα χείλη....έλεος ρε παίδες! Δεν είνα κάτι που θα πρέπει να σχολιάζεται τόσο πολύ..Σε καμία περίπτωση. Τα μισά "μοντέλα" και μπαργουμάνια έχουν βάλει χείλη. Δεν θα τα χαρακτήριζα αντιαισθητικά, σε καμία περίπτωση ούτε βεβαια και όμορφα. Προκλητικά θα τα έλεγα, που σε προδιαθέτουν για να την ξεσκίσεις. Το ίδιο ισχύει και για την γενική της παρουσία. Όχι αντιαισθητική, μα ούτε και κομψή - όμορφη. Θα την έλεγα σεξοπρόστυχη χωρίς ναι είναι - το ξαναλέω - αντιαισθητικό αυτό που βλέπεις. Το τονίζω γιατί έχω ένα κόλλημα με το παρουσιαστικό. Για να το πώ πιο απλά είναι από τις γυναίκες που βλέποντάς την οι περισσότεροι θα θέλουν να την πηδήξουν (μεταξύ αυτών και εγώ) αλλά (εγω πάλι) δεν θα την κυκλοφορούσα...

Μπήκε στο δωμάτιο με άνεση, φορώντας ένα μπλέ φόρεμα και γόβες που τόνιζε τη γραμμή της. Ωραίο στήσιμο. Φιλί, χούφτωμα , να δω με τι έχω να κάνω και εκεί ήρθε και η πρώτη ευχαριστη διαπίστωση - επιβεβαίωση... Ναι , μιλάω για τον πισινό της... Ωραίος στην αφή, στητός, καμαρωτός. Πήγε για μπανάκι και επέστρεψε έτοιμη για μάχη. Στα του αγώνα δεν έχω να προσθέσω τίποτα άλλο από όσα έχουν ήδη πει συναγωνιστές σε προηγούμενες κριτικές. Την ιδρώνει τη φανέλα αδιαμαρτύρητα. Και στο λίγο χρόνο που απέμεινε μεταξύ της πρώτης πιστολιάς και της λήξης....μου έκανε ένα απίστευτο υγρό τσιμπούκι που έλειξε με ένα ωραιότατο στράγγισμα σπέρματος...δεν άφησε σταγόνα. Στο τέλος έλαβε την αμοιβή της (και καλά δεν είχε να μου γυρίσει ρεστα και της έδωσα 140) και αποχώρησε...

Εν τέλει θα έλεγα...απλά καλό. Ούτε αυτές οι υπερβολές για τα χείλη της ισχύουν , αλλά οκ, δεν πρόκειται και για καμία υπερμουνάρα... Πάντως έχει αυτή τη προστυχόφατσα που σε αρκετούς -εμένα δεν με τρελαίνει- αρέσει. Αν δεν σου λέει τίποτα να σφάξεις 130Ε έμπαινε, δοκίμασε, δεν θα περάσεις άσχημα.

Στο τέλος της συνεδρίας μύστες μου είχα και ένα ωραίο. Βγαίνοντας από Βill, βλέπω απέναντι ένα μουνάκι να κατευθείνεται στο Prive... Με κέρδισε γιατί περπατούσε ωραία, φορούσε ένα κομψό φορεματακι και εξίσου κομψές γόβες... Ενστικτωδώς, πάω να ορμήσω.... Μετά , κάτι μέσα μου μου είπε να συγκρατηθώ μην έχουμε τίποτα ιστορίες με τους ταρίφες που τις πηγαινοφέρνουν... Μόλις την είδα να ανοίγει την πόρτα του Prive όμως, να μαι και εγώ από πίσω.. Αφού ξεπέρασε το πρώτο σοκ του αιφνιδιασμού, και αφού τις εξήγησα ευγενικά ότι θα ήθελα, εφόσον κάνει ραντεβού επαγγελματικά, να έχω το τηλέφωνό της, μου το έδωσε με ευχαρίστηση. Στην ερώτησή μου για πρόγραμμα - τιμές μου είπε "θα τα πούμε απο το τηλέφωνο αυτά, κάνω φούλ πρόγραμμα πάντως".. Ανεξάρτητη μου είπε(?) ή τουλάχιστον έτσι κατάλαβα στο λίγο που τα είπαμε ενώ περίμενε τον ανελκυστήρα του Prive.. Θα δούμε!!που

Καλά να περνάτε! Και γράφτε και τίποτα!!! Γιατί να χάνουομε χρόνο - και εμείς και τα κορίτσια- με ραντεβού που δεν γίνονται???Ακόμα θυμάμαι στην αρχή της πορνοκαριέρας μου που άνοιγα την πότρα και μονολογούσα : Τι; αυτή τωρα θέλει και λεφτά να την πηδήξω??? Και ο λαλάκας και την πηδούσα και την πλήρωνα.... ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ κύριοι!

Ευτυχείτε!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 30, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
4 Απρ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
19
Likes:
869
Πόντοι:
991
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras, chris1955, james034 και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Μαΐου, 2019
Φιλαρακι ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ....θελω να μου δωσεις το τηλ. απο αυτο το μουνακι που λες οτι πετυχες στο ασανσερ αν το πηρες και κρινεις οτι λεει στο γαμησι της.....!!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1