Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 19 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
In call συνάντηση στο νέο κόσμο.
Το ξενοδοχείο απλά αξιοπρεπές. Τίποτα περισσότερο αλλά τουλάχιστον δεν δημιουργεί πρόβλημα.
Λοιπόν η Sandra εμφανησιακά...
Ουκρανή, 21 λέει και δε νομίζω ότι είναι ψέμα. πολύ όμορφο και νεανικότατο πρόσωπο, κατ'εμέ, που το αδικούν οι φωτογραφίες.
Σωματάκι όπως στις φωτο που εδώ όμως το κολακεύουν. Λίιιιιιγο πιο μπαμπατσικο από ότι προτιμώ (επ'ουδενί χοντρό), απλά λίγο περισσότερο από ότι θα ήθελα. πολύ σφικτό και νεανικό όμως. Στήθος μικρό, μικρότερο από ότι φαίνεται στις φώτο, το οποίο ανταποκρίνεται.
Υποδοχή με κάλστες-ζαρτιέρες και γενικά πολύ προσεγμένη και όμορφη ως παρουσία.
Για κάποιο λόγο η κοπέλα περίμενε ότι θα της ορμήξω σαν ταύρος σε υαλοπωλείο.
Δεν το έκανα.
Ξαπλώσαμε και σιγά σιγά ξεκινήσαμε με φιλάκια πεταχτά, εδώ σκέφτηκα "να δεις που δεν φιλάει", τα οποία με χάδια στο στήθος και ρουφήγμα στις ρώγες έγιναν βαθιά γλωσσόφιλα. Πάλι κάπου εκεί την είδα να σπρώχνει να "ανέβει" και σκέφτηκα ότι είτε είναι αγριμάκι, είτε θέλει να με ξεπετάξει ή κάπως έτσι την μάθανε οι άγριοι του μπου Χμμμ;. Τέλος πάντων δεν την άφησα και άρχισα να την χαιδέυω με το χέρι στην κλειτορίδα. σιγά σιγά κατέβηκα χαμηλά (για τους δικούς μου λόγους τελευταία προσπαθώ και θέλω να δω βλέπω τις κοπέλες να τελειώνουν με στοματικό) όπου και άρχισα να "επιτελώ το έργο μου". Η Σάντρα όταν περνάει καλά δεν μουγκρίζει, δεν φωνάζει. Κλείνει τα μάτια και ανά κάποια δευτερόλεπτα ακούς μικρές μικρές κοφτές βαριές ανάσες. πολύ όμορφο. αρκετη ώρα μετά πήγα να σηκωθώ αλλά έσφιξε τα ποδια της στο κεφάλι οπότε έπιασα το νόημα και συνέχισα. Καλό για τη Σάντρα και τον ορθοπεδικό που θα πάρει τουλάχιστον 50 γιούρα, κακό για τον αυχένα και την τσέπη μου. τέλος πάντων το να ακούς και να βλέπεις ένα όμορφο 20χρονο να περνάει τόσο καλά είναι ανεκτίμητο, χαλάλι του. Ή να νομίζεις, ο Θεός ξέρει μόνο αν και γρατζουνιές έχω ακόμα στα πλευρά...
Η όμορφη τελετή συνεχίστηκε με εμένα πάνω της, και μετά από κανενα δεκάλεπτο - και δική της προτροπή - ολοκληρώθηκε με τη Σάντρα στα τέσσερα. Πολύ ωραίος κώλος με φοβερά πιασίματα.
Χρόνος για δεύτερη φορά δεν υπήρχε. Ακολουθησε συζήτηση όπου έμαθα ότι φευγει σε λίγες μέρες, ότι της αρέσει η ελλάδα (λες και θα μου έλεγε τίποτα άλλο αλλά τέλος πάντων), κάποιες μικρές συνήθειες για το πρωινό της ξύπνημα και άλλες λεπτομέρειες που η μνήμη μου αρνείται να ανακαλέσει για λόγους που θα μου εξηγήσει έτερος γιατρός - νευρολόγος. Και φυσικά για τα 3 τατού που διαθέτει, από όπου "εμπνεύστηκα" και τον τίτλο της κριτικής. Όσοι την έχουν συναντήσει και είχαν τα πόδια της στ'αυτιά τους θα με καταλάβουν...
Πέρασα πραγματικά όμορφα με μια κοπέλα που έκανε ένα "τεκνό προχωρημένης ηλικίας" σαν εμέ να ξανανιώσει νιάτα. Κυρίως επειδή αισθάνθηκα ότι το έζησε - στο βαθμό που το έζησε - μαζί μου.
CARPE DIEM κύριοι !!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 22, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
J
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 olddog, company of heroes tho, kaavlas και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού