Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 51 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Δήμητρα για όσους δεν ξέρουν, είναι ένα μιλφάκι με ύψος κοντά στο 1.60, κιλά κάτω από 50, σωματότυπος petit με στενό κωλαράκι, γυμνασμένη, μακριά ξανθά μαλλιά , ωραίο προσωπάκι, μπλε μάτια. Κουκλί ζωγραφιστό! Έρωτας Οι αισθητικές επεμβάσεις που έχει κάνει είναι πετυχημένες και έχει μόνο ένα μικρό τατού στη μεσούλα της. Δέρμα απαλό, βελούδινο ελαφρά μαυρισμένο από το solarium και γενικά έχουμε να κάνουμε με μια ωραία κοπέλα λίγο πάνω από τα τριάντα. Προσεγμένη εμφάνιση, χωρίς να είναι ξέκωλο ήταν πολύ προκλητική, με το που την είδα με έκανε τούρμπο. Μαύρο φουστανάκι κολλητό, με τις βυζάρες να ξεχειλίζουν και ένα υπέροχο χαμόγελο! Χα χα ! Έφαγα γκολ από τα αποδυτήρια! Ναι!
Είναι 100% μαζί σου στο ραντεβού, επικοινωνιακή και άψογη επαγγελματίας σε όλα της. Ξέρει πότε να κολακέψει με τρόπο που δεν κάνει μπαμ, πότε θα βάλει φωνούλες στο πήδημα, αλλά γενικά μαζί της θα περάσεις πολύ όμορφα, θα ευχαριστηθείς γαμήσι και θα σκεφτείς ότι τελικά τα λεφτά που έδωσες (και είναι αρκετά είναι η αλήθεια !!) δεν πήγαν χαμένα !!

Στα του σεξ τώρα δεν έχω να πώ κάτι. Πηδάς όσο μπορείς και αντέχεις όποια τρύπα βρεις μπροστά σου εκείνη τι στιγμή, χύνεις όπου γουστάρεις, γαμάς σε ότι στάση σου κατέβει γιατί είναι και μανιτζέβελη, βρίζεις, γλύφεις, γαμάς, φωνάζεις, μπινελικώνεις, μέχρι να σου φύγει ο τάκος!! Η Δήμητρα είναι για όλα τα στυλ! Gfε, pse, και όλα μέσα. Εγώ είμαι αγαπούλης αλλά όταν έχεις μια ferrari που πιάνεις τα 250 εσύ θα το πας στην παραλιακή με 80 ???? Σε ακολουθεί όπου την πας, αλλά αν της δώσεις τα ...κλειδιά θα περάσεις το ίδιο ευχάριστα, μην σου πω και καλύτερα. Δεν κολώνει πουθενά! Προσκύνημα

Στα αρνητικά θα βάλω ότι καπνίζει (για τους φανατικούς αντικαπνιστές, αλλά νομίζω ότι αν της το ζητήσεις δεν θα καπνίσει, αλλά τώρα μπορείς να πεις όχι σε αυτά τα ματάκια ???), κωλαράκι λίγο μικρό και flat και η τιμή φυσικά η οποία ξεφεύγει.

Προτείνεται σε όλους ανεξαρτήτως προτιμήσεων και ηλικίας, δεν νομίζω ότι από τη συνεύρεση θα βρεθεί άνθρωπος να φύγει παραπονεμένος ! Γλώσσα

Και κάτι τελευταίο. Η Δήμητρα πέρα από τις εξαιρετικές ικανότητες που έχει στο κρεβάτι και δεν προκειται να αφήσει κανέναν δυσαρεστημένο, είναι και πολύ καλό παιδί ρε σεις. Δηλαδή η κοπέλα δεν παίζεται, αγγελούδι λέμε. Όλα αυτά είναι και υποκειμενικά, αλλά μερικές φορές πρέπει να το λέμε και αυτό, είναι και γαμώ τα παιδιά.

Καλά να περνάτε! Καπέλο

ΥΓ. Γύρισε η Αλεξία! Έρωτας Να σου γαμήσω!!! Πάω για ζέσταμα!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 09, 2019
Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
400€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Aragorn135
Ανώτατος
Εγγραφή:
1 Μαρ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
48
Likes:
11.444
Πόντοι:
10.446
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ, THV και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Απριλίου, 2019
Ωραία η κριτική σου φίλε μου, αλλα το καλύτερο το κράτησες για το τέλος...
Γύρισε η Αλεξία;; Ω να σου γαμήσω πραγματικά! Ναι!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1