Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 38 10
Call-Girls 92865
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Τελικα αυτο το ενστικτο του παλιου πουτανιαρη αληθινα συναγωνιστες δεν με εχει προδωσει σχεδον ποτε οταν φαω κολλημα με μια κοπελλα. Παιρνω τηλεφωνο το πρακτορειο και πραγματικα ενω αλλαξαμε 5 φορες την ωρα και μου προτεινανε αλλες κοπελλες εγω επεμενα για την Ερικα. Ειμαι στο ξενοδοχειο την περιμενω με ανυπομονησια λες και ειναι γκομενα μου. Ανοιγει η πορτα μπαινει Η Ερικα και δεν πιστευω στα ματια μου. Τετοιο μουνι σε πρακτορειο και γενικα στην πιατσα ειχα πολλα χρονια να δω. 1.85 υψος. Απιστευτο προσωπο πολυ ομορφη πολυ γλυκια κοπελλα. Ματαρες χειλαρες ωραια μαλλια πολυ ωραιο χαμογελο μιλαμε για μοντελο. Σωμα παρα πολυ καλο ουτε πλαδαρο ουτε πολυ γυμνασμενο μιας πολυ ομορφης ψηλης κοπελλας. Ποδια ατελειωτα μικρη μεση βυζι διαρι επιδερμιδα μωρου κωλαρα και καλοσχηματισμενο μικρο μουνακι. Στο προγραμμα παρα πολυ καλη δεχεται καθε σου επιθυμια και κανει προγραμμα φουλ οτι της ζητησεις. Ξεκινησαμε με φιλια με γλωσσα φιλια στον λαιμο χαιδεματα σε ολο της το σωμα στο οποια ανταπεδιδε απλοχερα με δικα της χαιδεματα σε ολο μου το σωμα. Μετα την εβαλα στον κρεββατι και αρχισα να την φιλαω στο στηθος και να την γλυφω στην κλειτορειδα της. Κοιταζε τσοντα στην τηλεοραση και εβγαζε πολυ καυλωτικους και αληθινους αναστεναγμους. Αφου την ειδα οτι φτιαχτηκε την πηρα απο το χερι καθησα σε εναν καναπε αραχτος και την εβαλα να με πιπωνει. Στην αρχη η πιπα της ητανε πολυ γρηγορη και μηχανικη την σταματησα και με ευγενικες υποδειξεις απο μερους μου ακολουθησε οτι ακριβως της ελεγα. Να βγαλει τελειως το χερι και να το χρησιμοποιει μονο για να χαιδευει μαλακα τα αρχιδια γλυψιμο πουτσοκεφαλου απαλα με την γλωσσα της και γυρω γυρω γλυψιμο ολου τους πεους πλαγια πανω κατω και βαθιες ηρεμες διεισδυσεις ολος μεσα στον λαιμο της κρατωντας το κεφαλι της να ψιλοπνιγει. Ακουληθησε πιστα ολες τις οδηγιες κοιταζωντας με συνεχεια στα ματια και κλεινωντας τα καυλωτικα με τετοια γλωσσα και τετοιο προσωπο ειχα γινει τουρμπο. Ξανα μεταφορα στο κρεββατι περασμα προφυλακτικου ανοιγμα των ποδιων της τερμα και σφυροκοπημα μιλαμε τα ειδα ολα μουνι στενο με αφθονα υγρα ποδια ατελειωτα ανοιγμενα και η γκομενα να βγαζει κραυγες και να μου δινει οδηγιες μια στα ρωσσικα και μια στα αγγλικα. Σιγα σιγα , μπες ολος μεσα , κανε γρηγορα , σκισε με , ναι ετσι για να χυσω. Η Γυναικα με στειλε για τσαι. Μετα την παιρνω παλι στον καναπε στηνει την απιστευτη κωλαρα της και μου λεει θελεις κωλο? Τα εχω χασει τελειως και της λεω θα στον βαλω πρωτα ξανα απο μπροστα και μετα απο πισω. Τωρα αλυπητο σφυροκοπημα τραβηγμα μαλλιων και χαστουκια στα κωλομερια. Σιγα μην προλαβα να γαμησω και κωλο. Μετα απο 40 λεπτα τα εριξα ολα στα κωλομερια της. Πραγματικα δεν ξερω πως κρατηθηκα τοση ωρα με τετοια μουναρα. Η επικοινωνια στα Αγγλικα που ξερει λιγα για μια μετρια συννενοηση και στα Ρωσικα που ξερω εγω. Απιστευτος χαρακτηρας πολυ ευγενικη κοπελλα σεβεται τον πελατη και πολυ εξυπνη με αρκετο μυαλο. Πρεπει να δωσω τα συγχαρητηρια μου στο πρακτορειο το οποιο κανει μια αξιεπαινη προσπαθεια με πολυ ωραιες κοπελλες οπως βλεπω και να πω οτι ητανε μεγαλη μου μαλακια που εκτος των ανεξαρτητων γυναικων ειχα φαει τετοιο κολλημα με το diva. Υπαρχουνε και αλλου πολυ καλυτερα πορτοκαλια ποιο ζουμερα και που αξιζουνε περισσοτερο και τα λεφτα μας αλλα και την προσοχη μας. Αν θελετε την γνωμη του αιωνοβιου στο αθλημα συναγωνιστες τρεξτε το μουνι δεν παιζετε. Φερθειτε ανθρωπινα και θα αποζημιωθειται στο επακρον.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 12, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Μέλος
Εγγραφή:
27 Ιαν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
118
Likes:
5.578
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 andronikos3, mick11, THV και 26 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού