Λεπτομέρειες αξιολόγησης

9.0 1 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η ρουτίνα στο σεξ είναι άσχημο πράγμα. Αυτή η ρουτίνα είχε αρχίσει ( ως συνήθως ) να πυροδοτεί τις συνηθισμένες ανησυχίες και πάλι μέσα στο κεφάλι μου. Ανησυχίες που μπορούν με πολλούς τρόπους να αποδοθούν.

Να το πούμε λαικά !!! ''Κάθε μέρα ίδιο φαγητό ??? Ακόμη και φιλέτο να είναι και να σου αρέσει δεν θα το βαρεθείς ?? ''. Να το πούμε ''επιστημονικά'' !!! ''Η πολυγαμία είναι ένα ένστικτο βαθιά ριζωμένο μέσα σε όλα τα αρσενικά πρωτεύοντα θηλαστικά'', και μπορείς να πας κόντρα στα ένστικτά σου ?? Οχι !!!

Ετσι το τέλος μιας δύσκολης εργασιακά ημέρας με έβαλε στη διαδικασία σεξουαλικής ανανέωσης. Η ανανέωση απαιτεί από πλευράς γυναικών ‘’φρεσκαδούρα’’. Και αυτή ακριβώς την αίσθηση μου έβγαζαν οι φωτογραφίες της Μάγιας στο διαρκώς ανανεούμενο παλμαρέ του Glamour Εscorts.

Το ένστικτό μου το ακούω !!! Και συνήθως δεν με προδίδει !!! Τηλέφωνο και εύκολο κλείσιμο ραντεβού στο Αριστον, διαγωνίως απέναντι από το Σταθμό Λαρίσης. Το ξενοδοχείο σχετικά καινούργιο, καθαρό και αξιοπρεπές αν και το δωμάτιο μου φάνηκε λίγο μικρό.

Η Μάγια ακριβής στο ραντεβού της έφτασε στο δωμάτιο στην ώρα της. Δήλωσε 22 αλλά εγώ θα την έκανα 24-25. Δεν είναι η γυναίκα που θα δείς και θα πέσεις κάτω. Είναι η σκαμπρόζικη φοιτητριούλα της διπλανής πόρτας που σου δημιουργεί ποθημένα να τεστάρεις την γοητεία της ωριμότητάς σου.

Γύρω στο 1,63, ίσια μαύρα μαλλιά, όμορφα γαλαζοπράσινα μάτια. Δυάρι στήθος, ένα μέγεθος παραπάνω κώλος, αλλά με στενή όμορφη δακτυλιδάτη μέση. Για τους λάτρεις των μεγάλων πισινών αλα καρντάσιαν συνίσταται ανεπιφύλακτα. Δεν χορταίνεις να τη χουφτώνεις αυτή τη κωλάρα. Επίσης πολύ όμορφη βελούδινη επιδερμίδα που προσωπικά εκτιμώ ιδιαίτερα.

Στα του αγώνα. Η κοπέλα ανταποκρίνεται όμορφα στις κινήσεις σου, τις ακολουθεί, και εφόσον την κατευθύνεις σωστά σε ικανοποιεί χωρίς προσποιητές ακρότητες που προσωπικά με χαλάνε !!! Η όλη φάση με προδιέθετε για GFE και όχι για PSE κατάσταση. Ο καθένας μας όμως μπορεί να εμπνεύσει με διαφορετικό τρόπο μια γυναίκα.

Επίσης η εμπειρία μου μου έλεγε ότι η συγκεκριμένη κοπέλα δεν έχει ‘’διανύσει’’ πολλά χιλιόμετρα πράγμα που ήταν εμφανές από την αίσθηση του κόλπου της. Κρίμα που αυτό δεν θα διαρκέσει πολύ φαντάζομαι.Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο

Μεγάλο της ατού το πισοκολητό της όπου η θέα του μεγάλου όμορφου καλοσχηματισμένου κώλου της διεγείρει όμορφα τη φαντασία σου.

Συμπερασματικά. Μια τίμια αξιόλογη συνάντηση με την όμορφη φοιτητριούλα της διπλανής πόρτας.

Ο στόχος της ανανέωσης επετεύχθη !!!Ναι!Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Mindreader
Τιμημένος
Εγγραφή:
24 Φεβ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
110
Likes:
20.312
Πόντοι:
28.786
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 HEY_YOU!, gagas, slaviani και 29 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Απριλίου, 2019
Ώρες-ώρες, έχουν και την πλάκα τους αυτές οι "διπλανές πόρτες"...Ματάκι Καπέλο
Εύγε φίλε μου!Γερο-μύστης ΚαπέλοΚαπέλο
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 136408
12 Απριλίου, 2019
"Ο καθένας μας όμως μπορεί να εμπνεύσει με διαφορετικό τρόπο μια γυναίκα."
Once again, nicely said my dear friend!
Εξαίρετη, όπως πάντα, η-διαδικτυακή- σας πέννα, φίλτατε!
12 Απριλίου, 2019
Οπως λεω και εγω, στην γυναικα μου: Καθε μερα αστακο και χαβιαρι τα βαριεσαι (υποτιθεται οτι αυτη ειναι ο αστακος και το χαβιαρι). Θες ποτε-ποτε και καμμια φασολαδα.
12 Απριλίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
Μικρός ο κόσμος φίλε !!
Καλά να περνάς !!!Καπέλο
12 Απριλίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ευχαριστώ πολύ φίλε !!Καπέλο
Να είσαι πάντα καλά !!!Καπέλο
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5