Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 21 10
Call-Girls 35915
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η πίπα της..... 10 μέρες έχουν περάσει και μου σηκώνεται μόνο στη σκέψη. Δεν ξέρω εάν απλά μου ταίριαζε, ή κάτι άλλο, αλλά καλύτερη δεν μου έχουν κάνει. Πάμε παρακάτω....
Άνοιγμα πόρτας και αντικρίζεις ένα ψηλό μούναρο! Milfάρα με βυζάρες. Φορούσε μια ολόσωμη μαύρη φόρμα (ντυσίματος, όχι αθλητική). Πρόλαβα δεν πρόλαβα να την δω..
Την έβγαλε στο πίτς φιτίλι που έλεγε και μια παλιά διαφήμιση, ντουζάκι και άμεση βουτιά στο στρογγυλό κρεβάτι του Πριάμου. Που να περιμένω τι πίπα με περίμενε. "Μαλάκα, ακόμα το σκέφτομαι!" Στα 42 να με κάνει να καυλώσω έτσι δεν το πίστευα. (Είχα και προηγούμενη συνάντηση πρωινή με άλλη κορασίδα) πίπα, γαμίση στα 4, και τελείωμα που δεν το πίστευα. Ακόμα κι εκείνη μου είπε από ποτέ έχεις να χύσεις; Από το πρωί μωρό μου, αλλά που να το πιστέψει. Τεσπα... Εννοείται ότι το τίμησα κι εγώ αλλά που να φτάσω το Champions League του oral sex της. Κάτι κατάφερα κι εγώ. Ξανά μανά 2ος γύρος τα ίδια. Δεν μου σηκώνεται άλλο της λέω... Τον πήρε στο στόμα και η που..να το κατάφερε. Τέλος. Έμεινα εκεί κανένα τέταρτο να συνέλθω. Ελπίζω να τη ξαναδώ! Έρωτας

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 28, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
170€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
4 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
390
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, anatoliz, chris1955 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού