Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 227 10
Γενική βαθμολογία
 
2.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
3.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Πήγα για να δω από περιεργια στην ηλεκτρα , έδωσα το 20αρικο και περίμενα ,η κοπέλα είναι μαυρομαλλα έως τους ώμους μαλλιά σχετικά ψιλή, με πολύ μικρό βυζι εφηβικό , η κοπέλα πιστεύω δεν είναι από Ελλάδα διότι όταν μειλαγα με έλεγε την λέξη κρονια και όχι χρόνια !!!! Έκανε ελεύθερο στοματικό με γλύψιμο στα αρχιδια και βάραγε μαλακια.... εκεί μου άρεσε αλλά μετά με ξενεροσε διότι μου είπε μέτρηση ο πουτσος σου και πήγαινε να ξανά πλύνεις το καβλι σου !!ενο είχα πλυθώ 2 φορές με detol μάλιστα !! Εκεί άρχισε η κάτω βόλτα !!! Δρν σηκωνόταν εύκολα διότι ξενέρωσα και εκεί άρχισε η κλασική φόλα τύπου δεν σου σηκώνεται καλά τι έχεις ; Τι συμβαίνει εγώ την τρολαρα και της είπα μάλλον είμαι ανίκανος ..,, τελικά έχυσα στα μικρά βυζια της .... και την ξαπόστειλα !!!! Επισης η κοπέλα μου φάνηκε πως δεν είναι καλά ψυχολογικά και παρατήρησα στην πλάτη της πως είχε εξανθήματα !! Μου είπε και μια μαλακια πως έχει πρόβλημα με τους πνεύμονες και πως είναι κληρονομικό και της είπα κάνε υπομονή !!!! Πήγα καθαρά από περιεργια και να πω πως δεν ξενερωσα πήγα απλά για την εμπειρία και στο σαλόνι όντος ψαρώσα και πίστεψα πως είναι Ελληνίδα διότι μοιάζει εμφανισιακά αλλά μετά στο δωμάτιο όταν μειλαγε παρατήρησαν λέξεις που τις λένε και Αλβανοί πχ αντί για χρόνια :κρονια ... όταν την ρώτησα πριν φυγή από που είναι μου είπε πως είναι από τον Έβρο χαχαχα αυτά τύποι μου και πάμε για αλλά

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 10, 2019
ISINAS
Μέγας
Εγγραφή:
17 Σεπ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
57
Likes:
6.406
Πόντοι:
3.636
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 f21, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, Kinkey και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Απριλίου, 2019
μια ελληνίδα απο το ελμπασάν και αυτή Ματάκι
05 Απριλίου, 2019
το χειροτερο πραγμα σε πουτανες και τσατσαδες ειναι οτι νομιζουν πως απευθυνονται σε ηλιθιους ....(και δεν μπορω να καταλαβω τον λογο)
05 Απριλίου, 2019
Μαλλον εννοουσε οτι μυριζει το ντετολ και σου πε ετσι..εμενα μου χει τυχει απλα μου το εξηγησε η κοπελα γιατι της την ειπα επιτοπου και λυθηκε η παρεξηγηση και μια χαρα τον εφαγε..
05 Απριλίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Είναι φόλα , τύπε μου, εντομεταξυ πήγαινε τόσο αργά οι κίνησης της λες και ήταν βραδύποδες !!!! Η ομιλία της μου θύμισε τον Σάκη Ρούβα του πηραια ! Που έβγαινε στα παρατράγουδα στην Αννίτα συμφώνηται ; Όσοι την έρχεται πάρει ;Μεγάλο χαμόγελο
06 Απριλίου, 2019
Η κοπέλα έχει πρόβλημα.Κάποιου είδους αναπηρία.Αυτό προφανώς και δεν καυλώνει τους πελάτες.Ότι την έβαλαν να κάνει αυτη τη δουλειά είναι απορίας άξιο.Η φυλής τα τελευταία χρόνια πάει άσχημα από ποιότητα και ανανέωση
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5