Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 94 10
Μασατζίδικα 216831
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Περασμα σημερα απο τη Μαρνης, αυτη τη φορα κατοπιν τηλεφωνηματος μου για να επιβεβαιωσω οτι
η Ευα θα ηταν εκει. Ο λογος που γραφω αυτη την κριτικη για την συγκεκριμενη κοπελα ειναι
γιατι, ενω την ειχα αρχικα γνωρισει πριν απο καμμια 10αρια χρονια, (παρα το νεαρο της ηλικιας της
ειναι πολλα χρονια στο χωρο) οι υπηρεσιες της τα τελευταια 2 χρονια εχουν βελτιωθει παρα πολυ.
Παρελασαν αλλες 4-5 κοπελες, αρκετα εμφανισημες, οπως και η επι της υποδοχης, η οποια δεν ξερω
αν μπαινει στο δωματιο. Ονοματα δεν συγκρατησα εκτος απο της Αννας, και φυσικα της Ευας, για την
οποια οπως προειπα, ειχα παει, και η οποια εμφανιστηκε με ενα σουπερ σεξι μπλουζακι, φουστα ως συνηθως
δεν φοραει, Πλατύ χαμόγελο για να επιδεικνυει το κωλαρακι της το οποιο ειναι και το δυνατο της σημειο.
Αφου εκανα ντουζακι ηρθε και αυτη στο δωματιο και ξεκινησαμε αρχικα με χαμουρεμα και φιλακια στα ορθια.
Ξαπλωσα μετα μπρουμητα και αρχισε ενα μασσαζ αισθησιακο κατ εντολη μου, που μετα εξελειχθηκε σε γλυψιμο
απο την μερια της, σε καθε σημειο του κορμιου, απο την κορφη ως τα νυχια.
Αφου με παιδεψε με την γλωσσα της και με καυλωσε μεχρι εκει που δεν παιρνει, γυρισα και την εβαλα σε
σταση 69 ωστε να παιζω με την κλειτοριδα της και το κωλοτρυπιδι της και αυτη να μου τον παιρνει πιπα.
Η πιπα της ακα, χωρις χερι, πολυ καλη.
Κανα 10λεπτο μετα περασμα προφυλακτικου και στηθηκε στα 4 πανω στο μασσαζοκρεβατο και εγω απο πισω
στα ορθια, για να της τον βαλω στη ροδελα της, εγω ηθελα ομως αρχικα να ξεκινησω με μουνακι πισωκολλητα,
το οποιο λογω του οτι δουλευει πολυ κουλουρι, εχει μεινει αρκετα σφιχτο.
Μετα απο λιγο απο μονη της, το εβγαλε απο το μουνακι της και το εχωσε στον κωλο της, ενω εγω της χαιδευα
την κλειτοριδα κατα την διαρκεια του ξεσκισματος, κραυγες αυτη, βογγητα εγω, ακουστηκαμε λιγακι και κατεθεσα
στο κωλαρακι της.
Τελικα αυτη η κοπελα, το γουσταρει αυτο που κανει, το γλενταει, και οπως εχω ξαναπει, ειναι πια απο τα καλα
χαρτια στο μασσαζοχωρο.

Ελπιζω να αναρτηθει και αυτη η κριτικη για την Ευα, και να μην θεωρηθω προμοτορας Πλατύ χαμόγελο
Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 30, 2019
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
  • Πρωκτικό σεξ
Όνομα κοπέλας
Εύα
κωλο-γερος
Ανώτατος
Εγγραφή:
7 Οκτ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
36
Likes:
34.910
Πόντοι:
18.565
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 anthotypos, alpula, steeve και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Φεβρουαρίου, 2020
Η Εύα ανεξαρτητοποιήθηκε και εργάζεται μόνη της. Τη συνάντησα σήμερα σε ξενοδοχείο της Πλ. Αμερικής. 'Οπως πάντα σούπερ. 'Εχω τηλ της. Αν το θέλετε με π.μ.
15 Απριλίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

φίλε αν το έχεις στείλε το, ευχαριστώ
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2