Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 10 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ήταν δύσκολη και κουραστική μέρα ...Λύπη
... και μεταξύ του νάνι και του «άλλου» κατέληξα στο «άλλο» (λίγο αργότερα στο «αλλού» ...).
Το γραφείο θα μείνει χωρίς σχόλιο ,έκανε κάτι που δεν μου άρεσε αλλά επειδή δεν είχα στο παρελθόν πρόβλημα το ονομάζω παρεξήγηση και το προσπερνώ χωρίς να το αναφέρω .
Σκέφτομαι σκουντουφλώντας απ' τη νύστα «έκανα λάθος ;» Να σου λοιπόν μια κοπέλα που την λες άνετα 24-26 χρόνων (;) με μαύρα μάτια ,μαύρα μαλλιά και θα έλεγα μάλλον όμορφη.Καθαρή και με εμφάνιση προσεγμένη.Λέει Ουκρανία και τα καταφέρνει καλά στα Αγγλικά.Συνήθως ζητώ από την κοπέλα να κάνει γυμνή ένα - δυό βόλτες στο δωμάτιο και το σώμα που είδα ήταν πολύ όμορφο , το στήθος πρώτο αλλά μικρό μέγεθος.
Τι έγινε σε επίπεδο υπηρεσιών ; Λύσσα κακιά ... να της λες κάτσε ήσυχα γιατί τις νύχτες με πανσέληνο μεταμορφώνομαι σε άλογο και να σου λέει «μόνο;» ,να της λες θα σε φάω και να στρώνει το τραπέζι ...Αν ήταν αριθμός θα έμοιαζε κάπως έτσι : %&^¥©& ... Όταν μπερδεύεις το πάνω με το κάτω,το πριν με το μετά,τον καναπέ με τις βαλίτσες των δίπλα ...Δεν μου αρέσουν τα φιλιά με γλώσσα και όμως εκ των υστέρων τα θυμάμαι πολλά και χωρίς να με ξενερώνουν ...Φορές δύο αλλά επειδή κάνει λίγο σε Vamp θέλει προσοχή μην στερέψει το άσπρο υγρό και αρχίσει να τραβάει το κόκκινο Ματάκι
Δεν ξέρω αν θέλει να σε πείσει ότι το γουστάρει πολύ ,σίγουρα ξέρω ότι θα τα καταφέρει ... και μ' έβαλε σε Χμμμ; μπορεί απλά να σε αφυπνίσει ή μπορεί να «σηκώσει» και πεθαμένο ...; P(assion)se ; Ίσως .Κάτι σαν pse και gfe μαζί.
... και βλέπω από πάνω το ΑΤΜ και σκέφτομαι τι να το κάνεις αν είναι κλεισμένη η ρουφιάνα ...;Γερο-μύστης

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 11, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
170€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Littlejohn
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
2 Ιαν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
542
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kaavlas, koukoskoukou, Professoras και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού