Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.3 1 10
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Η κοπέλα είναι κάπως πιο γεματούλα από τις φωτογραφίες. Η πίπα της ήταν καλή. Γενικά πρόθυμη στις εναλλαγές στάσεων. Φιλιά στο στόμα, μετά από μια υποψία τσιγαρίλας ή κάτι τέτοιο, τα απέφευγα. Το δωράκι της το ζήτησε προκαταβολικά και μου ανέφερε τον τιμοκατάλογο με τις υπηρεσίες της όπου ανέβασε την τιμη για το CIM στα 40€. Δεν έδωσα σημασία γιατί δεν με ενδιέφερε, αλλά άρχισαν να μου μπαίνουν ψύλλοι. Στον δεύτερο γύρο και αφού αλλάξαμε σε στάση doggy, επειδή δεν τελείωνα μου πρότεινε να με τελειώσει με το χέρι αλλά αρνήθηκα και την γύρισα ανάσκελα όπου τελείωσα πανηγυρικά μέσα της. Αυτό που θέλω να πω είναι ότι οταν πληρώνεις για συγκεκριμένες υπηρεσίες εσύ κανείς κουμάντο και οχι η κοπέλα και αυτό έκανα.
Το τέλος όμως που μου επιφύλασσε η κορασίδα με κούφανε. Αφού ντύθηκε και πριν φύγει γυρίζει και μου λέει "extra for me" και κάτι για "tip". Δεν κατάλαβα καλά τι εννοούσε από τα μέτρια Αγγλικά της και την ρωτάω γιατί και μου λέει ξανά "extra for me". Της αρνήθηκα και αυτή γυρίζει ψυχρά προς την πόρτα, την ανοίγει και φεύγει. Έμεινα παγωτό.
Τουλάχιστον είχα την προνοητικότητα (όντας ελαφρώς ψιλιασμενος με την συμπεριφορά της, οχι να το παίξω ότι την είχα καταλάβει 100% από την αρχή) να κανω και εγώ "την δουλειά μου" και να το ευχαριστηθώ όσο μπορούσα. Μια πίκρα όμως έμεινε τελικά από την συνάντηση, δεν μπορω να πω.

Και για να δικαιολογήσω τον τίτλο, νιώθω δικαιωμένος που με την πείρα που εχω αποκομίσει διαβάζοντας κριτικές απο συναδέλφους εδώ δεν με έπιασε εντελώς μαλάκα η τύπισσα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 17, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
25 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
241
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, xlm, mallias20 και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Μαρτίου, 2019
Τη σκεφτομουν να τη τσεκαρω, γιατι αφενος εχει πεσει ξηρασια σε αυτα που προτιμω και αφετερου φαινεται ζουμπουρλοχαζοχαρουμενο αλλά με εσωσες... τις κουτοπονηρες και αυτες που στο τελος σου αφηνουν μια κρυα αισθηση λες και το κανουν επιτηδες για να σε ξενερωσουν δε τις γουσταρω καθολου.
K
Kabourdidis
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1