Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 90 10
Γενική βαθμολογία
 
3.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Απόγευμα Κυριακής και κάνω ένα πέρασμα από το μαγαζί βλέπω την Γιασμίν Ζασμιν κάπως έτσι που μου παρουσίασε η τσατσα λίγο η χαμογελαστή συμπαθητική φάτσα της μου έβγαλε κάτι θετικό και έτσι σαν μαλακας πλήρωσα και πέρασα.Ερχεται η κοπέλα μου συστήνεται με χειραψία και χαμόγελο ως εδώ καλά και ξεκινάμε πάει να πέσει κρεβάτι χωρίς να βγάλει τα παπούτσια της φάουλ πρώτο είναι κάτι που δεν μου αρέσει και δεν το θεωρώ παράλογη απαίτηση να ζητήσω από την κοπέλα να τα βγάλει αφού με κοίταξε κάπως παράξενα χωρίς να δυσανασχετήσει τα έβγαλε επίσης έβγαλε και μια μπλούζα καμουφλάζ που όταν την έβγαλε είχε κοιλιά και μικρά πεσμένα νερουλιασμενα βυζιά σώμα εντελώς αγυμναστο με πλαδαρότητα το μονο που αξίζει κάπως επάνω της είναι το πρόσωπο και ότι είναι χαμογελαστή στα του σεξ τώρα με το που έπιασα τα βυζιά της και την χουφτωνα μου λέει την κλασική μαλάκια που λένε πολλές ρελαξ προκειμένου να μην γίνουν καθόλου προκαταρκτικά έτσι και έγινε χωρίς καν να με ρωτήσει αν ήθελα τσιμπούκι με η χωρίς Καποτά περνάει το προφυλακτικό σε πεσμένο πουτσο δηλαδή η τσατσά ψευδώς λέει στο σαλόνι για ελεύθερο στοματικό εγώ έτσι και αλλιώς ζητάω πάντα τσιμπούκι με Καποτά οπότε δεν με πείραξε.Η κοπέλα βιαστικά κάνει ένα μετριοτατο τσιμπούκι ενώ εγώ ξενερωμενος με το κακό πλαδαρό σώμα χαλιά σαν ζελες που τα γαμημενα μπουρδέλοφώτα δεν το κάνουν ευδιάκριτο δεν φτιαχνομουν την σταματάω την γυρίζω σε ιεραποστολικη στάση και άρχισε να μου παίζει τον πουτσο ψευτοφτιαχτηκα λίγο της το χώνω αλλά δεν γινόταν τίποτα η γκόμενα δεν με ανέβαζε όλα αυτά έγιναν σε σύντομο χρονικό διάστημα είχαν περάσει περίπου 6λεπτα και σας το λέω με απόλυτη σιγουριά γιατί πλέον αφήνω το κινητό δίπλα στο κομοδίνο για να τσεκαρω στα ποσά λεπτά ακριβώς χτυπάνε πόρτα αυτό ήταν φάουλ της τσατσας γιατί έχω δώσει 20€πουλα απαράδεκτη εντελώς η κοπέλα πάντως δεν είπε κάτι αφού είδε πως δεν γίνεται τίποτα μου λέει ξάπλωσε και πάει πάλι να μου πάρει τσιμπούκι χωρίς κανένα νόημα αφού δεν το έχει καί δεν το έκανε σωστά της λέω πήγαινε καλύτερα φύγε όπως και εκανε.
Ήταν μια άστοχη εντελώς δοκιμή που έκανα ένα ρίσκο που φυσικά δε άξιζε μαλάκια λάθος εκτίμηση με μια κοπέλα μέτριας εμφάνισης που ενώ έβγαζε κάτι θετικό στο δωμάτιο με διέψευσε απολύτως είναι άπειρη άσχετη βιαστική και η τσατσα χτυπάει πόρτα στα6 λεπτά σε μαγαζί όπου τα δωμάτια είναι κατώτερα από εκείνα του Μεταξουργείου όμως ζητάνε 20€ο γενικά αποφύγετε τα μαγαζιά αυτά καθώς είναι ο ορισμός της κοροϊδίας φέρνουν άσχετες κοπέλες που ανακυκλώνονται δηλαδή έρχονται φεύγουν και δεν τους νοιάζει αν θα δημιουργήσουν πελατεία αφού είναι περαστικες για κάνα δίμηνο τρίμηνο το πολύ σου λέει ότι κάτσει οποίος μαλακας κορόιδο έρθει ήρθε ας αρπάξουμε το20€ο και άντε γεια το επόμενο θύμα και πάει λέγοντας μαύρο κατάμαυρο μακριά

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 17, 2019
Όνομα κοπέλας
Γιασμίν
Ανώτερος
Εγγραφή:
21 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
103
Likes:
13.509
Πόντοι:
7.666
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 stakaman21, DeanCorso, TZOYLI και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Μαρτίου, 2019
Με τετοιο σερβις να παει στο δεκαρικο, μπορει και στο ταληρο Σπασίκλας
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1