Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 75 10
Sex Studio 90990
Γενική βαθμολογία
 
4.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Περιληπτικά και μόνο επειδή οι όποιες κριτικές έχω γράψει είναι για μαύρισμα, ώστε να γλυτώσουν άλλοι.

Πληρώνω 60...συμφωνώ για γυμνό και 69.

Το κοριτσάκι μπαίνει πρόσχαρο, κουκλίστικο κτλ.

Αρχίζω να τη γλύφω...γουστάρει, φτάνει και σε ένα τελείωμα (fake ή όχι δεν με νοιάζει να το ψάξω)
Λέει ουάου, πρώτη φορά. Έπαιζα να την έγλυφα ώρα...λέω τώρα θα μας γλύψει κι αυτή λίγο κι αμέσως θα χύσουμε. Κι εκεί, μπαίνει να ξεπλυθεί και μου λέει time.
Της λεω στα λίγα αγγλικά που ξέρει ότι λέει μαλακίες και δεν είναι εντάξει.

Βγαίνω, το λέω στην τσατσά, φωνάζει το αφεντικό, αυτός φιλικός μου λέει δε θέλω να σε χάσω από πελάτη, αλλά κι εσύ τόση ώρα. Του απαντάω, πως συμφωνήσαμε για κάτι, αν έβλεπε ότι περνάει ο χρόνος, θα έπρεπε να γυρίσει και να αρχίσει να γλύφει και σεξ.
Μου απαντά και πάλι δώσε ένα 40ρι και μπες, έστω ένα 30ρι.
Του λέω τι λες ρε φίλε, απλά θα με χάσεις σαν πελάτη και προφανώς αυτό θα το μάθουν και άλλοι.

Πως το λέει στο φόρουμ ο jimiadis....σας γαμάει η πάολα.

ΚΑΤΑΜΑΥΡΟ ΑΠΟ ΜΕΝΑ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 15, 2019
Όνομα κοπέλας
Πάολα
gagarin
Μέγας
Εγγραφή:
2 Αυγ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
4.641
Πόντοι:
4.895
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝ19, kassler, TZOYLI και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Μαρτίου, 2019
ελα τωρα με το παιδακι...την κανανε και φιρμα μερικα παιδακια....αμα ητανε ετσι οι καλες πουτανες τυφλα να εχει ο βαρδαρακος μας....
16 Μαρτίου, 2019
Να ξαναπληρωσεις γιατί; Επανάληψη; Να φύγεις αχυστος 2 φορές;
16 Μαρτίου, 2019
Εχει κανει σειρα απο αγαπουληδες....
πως λεμε ερνεεεεεεεεεστο βαλβεεεεεεεερδεεε
σαααας γαμααααααααει η παααααααααολα...
16 Μαρτίου, 2019
σκοπος του αντιτιμου στην κοπελα η την επιχειρηση ειναι να σε κανει να τελειωσεις και οχι να νοικιασεις την κοπελα για ενα Α χρονικο διαστημα, αλλα ακομα και ειναι ετσι, η κοπλεα θα επρεπε να σε σταματησει, και να σε βαλει κατω, αφου δεν το εκανε, λαθος του βουλγαρου
17 Μαρτίου, 2019
Προφανώς είναι λάθος της κοπέλας που δεν σε προειδοποίησε νωρίτερα ώστε να ολοκληρώσει το πρόγραμμα της στην ώρα της, δεν φταις εσύ, αλλά μην είμαστε άδικοι διότι και τα σιτιτουρια θα σε σταματήσουν στο συμφωνηθέντα χρόνο αλλά αλλα η διαφορα ειναι ότι θα φροντίσουν να κάνουν όλο το προγραμμα που πρέπει να κάνουν.Αυτό που έκανε το έκανε με δόλο ώστε να γλυτώσει το...σπρώξιμο
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5