Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 183 10
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Βρισκοντας 2-3 ωρες κενο απο καποιες πρωινες μου δουλειες, σκεφτομαι να κανω μια επισκεψη, φυλης και γυρω γυρω. Ωρα περιπου 11.30, ηθελα να παω απο φυλης 74, μηπως βρω την Αντζελα αλλα δεν δουλευε, οποτε παω απο Πιπινου 118 να βρω την Καιτη! Δουελευε μαζι με μια αλλη κοπελα, την Χριστινα . Η Καιτη ειναι μια νεαρη ρωσιδα με πολυ ωραιο σωμα, ασπρουλιαρικο σωμα, τελειο βυζακι και ωραιο κωλο ! Δυστυχως υστερει στο προσωπο αλλα εμενα δεν χαλασε πολυ ! Πληρωνω και περναω σε ενα δωματιο εξαιρετικο ! Πολυ μεγαλο με ντουζιερα και ωραιο κρεβατι τηλεοραση που επαιζε ενα ντοκιμαντερ εκπαιδευτικου περιεχομενου....Ερχεται η κοπελα με ωραια διαθεση με γλυφει λιγο να καυλωσω και περναει σκουφο μετα απο δικια μου υποδειξη.Πιπα καλη, δυστυχως οχι μεγαλο περασμα απο μπαλες... Ξεκιναμε ιεραποστολικο, με καλη συμμετοχη απο μερους της.Μετα περναμε στα 4 οπου... οκ ξεκαθαρα εκλεβε Θυμός Μαλλον την ενοχλουσε το τεραστιο πεος μου οποτε την γυριζω και μου λεει για πιπα Γαμήσου ...της λεω αποκλειεται και την γαμαω παλι ιεραποστολικα μεχρι να χυσω !

Συμπερασμα : Σιγουρα δεν πεταξα το 20αρικο αλλα αν μου πεις να ξαναπαω θα το σκεφτω ! Καλη συνεχεια και καλα γαμησια σε ολους Ναι!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 14, 2019
Όνομα κοπέλας
Καίτη
dimi7064i
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
16 Απρ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
2.554
Πόντοι:
731
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pilotgr, flynow, Peter Van Norden

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού