Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.5 2 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Πρώτη μου κριτική παρακαλώ για την επιείκεια σας. Υπάρχουν κριτικές για την κοπέλα στο γραφείο εξ Αθηνών, ωστόσο, επειδή μου ανέφερε ότι θα επιστρέψει Θεσσαλονίκη επειδή της άρεσε εδώ σκέφτηκα ότι θα είναι χρήσιμη μία κριτική και για την παρουσία της στη Θεσσαλονίκη καθώς τα σχόλια στο αντίστοιχο thread γρήγορα ξεχνιούνται. Συνεννόηση με το γραφείο μέσω μηνυμάτων εύκολη και χωρίς κανένα πρόβλημα. Οι κοπέλα σίγουρα άνω των 30 κάπου στα 35 θα την έκανα, έμπειρη και αυτό φαίνεται από τις κινήσεις και αντιδράσεις της και επαγγελματίας. Αυτά τα θεωρώ καλά στοιχεία για όσους δεν θέλουν δυσάρεστες εκπλήξεις και μη και μη με άπειρα κοριτσάκια. Φωτογραφίες ακριβείς θεωρώ πιο αντιπροσωπευτικές αυτές που θα βρείτε στο άλλο προφίλ. Όμορφο πρόσωπο με περισσότερες γωνίες και πιο φουσκωμένα χείλη σε σχέση με τις φωτό, πιθανόν κατόπιν αισθητικής επέμβασης, σώμα ελαφρώς πιο χαλαρό από αυτό που βλέπεται, ωστόσο η κοπέλα είναι ψηλή, έχει ποδάρες και ωραίο κώλο (που δεν δίνει). Αυτό που με χάλασε όμως ήταν κάποια σημάδια-σπυράκια στα κωλομέρια. Στήθος μικρό και στητό με σκουρόχρωμες ρώγες και γύρω περιοχή που ανταποκρίνονται στην περιποίηση. Πεντακάθαρη και αρωματισμένη έδωσε φιλιά με όρεξη και το στοματικό της ήταν καλό με περιποίηση της γύρω περιοχής και χωρίς χέρι. Ένα μειονέκτημα για τα γούστα μου είναι τα μεγάλα και χαλαρά μουνόχειλα τα οποία ήταν επίσης σκούρου χρώματος μιας και η κοπέλα είναι αρκετά μελαχρινή. Παίχτηκαν δύο γύροι ο πρώτος με τελείωμα στο στόμα (+20 ευρώ) και ο δεύτερος, με τελείωμα στο προφυλακτικό μετά από έντονο σφυροκόπημα στα τέσσερα (καλύτερη στάση με την κοπέλα). Καλύτερα στιγμιότυπα η στάση από πίσω και μία solo masturbation scene από την κοπέλα πριν την έναρξη του δεύτερου γύρου. Ενδιάμεσα είχε λίγο σόσιαλ ενώ η επικοινωνία γίνεται σε Αγγλικά καλού επιπέδου. Γενικά θα έλεγα ότι η κοπέλα είναι έμπειρη, ξέρει πως να συμπεριφερθεί, δεν κλέβει χρόνο και έχει καλή διάθεση, αλλά είναι προφανές ότι ο επαγγελματισμός της δεν της επιτρέπει να πάει τη συνάντηση σε ανώτερο επίπεδο, καθώς θέλει να παίζει με ασφάλεια και να μην δίνει περισσότερα. Για το λόγο αυτό καθώς για το κόστος που θεωρώ μάλλον τσιμπημένο ειδικά με το έξτρα έβαλα "όχι" στην ερώτηση εάν θα την ξανασυναντούσα. Εξάλλου προτιμώ τις εναλλαγές στις συναντήσεις μου και σπάνια συναντώ κοπέλα για δεύτερη φορά (υπήρξαν και εξαιρέσεις). Αυτά από μένα και συγνώμη για τα πιθανά λάθη λόγω πρώτης κριτικής

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
22 Φεβ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
144
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, sithlord, satyrus και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού