Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 33 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
γεια χαρα σε ολους

Συναντηση με την κοπελα σε hotel για 2 ωρο ραντεβου.
Οι φωτογραφιες οσον αφορα το κορμι ειναι αντιπροσωπευτικες 100% το προσωπακι μπορει να σε μπερδεψει λιγο αλλα ειναι μια χαρα για εμενα.
Η κοπελα ειναι επαγγελματιας χορευτρια και με σπουδες συμφωνα με την ιδια εξου και το κορμι λαμπαδα χωρις κανενα ιχνος χαλαρωσης και κυτταριτιδας.
Βυζακι 1,5αρι που ανταποκρινεται, και ενα τατουαζ με ροδο πανω απο την κωλαρα της.
Στο προγραμμα της αρκετα καλη και δηχνει να θελει να σε ευχαριστησει, φιλαει πολυ και γλυφει ακομα καλυτερα με απαλη αισθηση απο την σιλικονη στα χειλακια της, δεν αφησε τιποτα που να μην το περασει με την γλωσσα της στη κατω περιοχη.
Δαχτυλακι μπροστα δεχεται πισω δεν δοκιμασα αλλα το χαιδεματακι το δεχοταν αν και ο κωλος της ειναι απαγορευμενη περιοχη, εντυπωση μου εκανε το μουνακι της που ειναι πανεμορφο με μικρα χειλη και αν και δεν μου αρεσει το σπατουλαρισμα μου περασε απο το μυαλο, επισης το μουνακι της ειναι στην κατηγορια κλειστου τυπου δλδ με πολυ καλη αισθηση.
Το ραντεβου παιχτηκε σε gfe ρυθμους δεν μου εβγαζε pse φαση εμενα το κοριτσι, η πιπα της πολυ καλη, βαθια και υγρη με μπολικη περιποιηση στην γυρω περιοχη. Παιχτηκαν 2 γυροι η πρωτη με καταθεση στο λαστιχο και η δευτερη στο στοματακι της με ωραια εκπληξη για εμενα να τα καταπιει.

Περασα καλα και δεν κλαις τα λεφτα σου το ισως για το αν θα την ξαναδω ειναι διοτι σε αυτα τα λεφτα υπαρχουν 10αδες κοριτσια που πρεπει να τα δουμεΜατάκι

Συμπερασμα αν ψαχνεις αγριαδες και φουλ Pse φαση αστο καλυτερα, αν θες ενα ομορφο κοριτσι με κορμι λαμπαδα που να μην πολυ κλεβει και να σε περιποιηθει προτεινεται.

Να περνατε καλα!!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
260€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
gymaster
Σπουδαίος
Εγγραφή:
17 Νοε 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
22
Likes:
9.717
Πόντοι:
3.446
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, Διαγραμμένο μέλος 201295, chris1955 και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού