Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 75 10
Sex Studio 90990
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Κύριοι καλησπέρα,

Επίσκεψη την τελευταία βδομάδα στην "Πάολα", όχι την τραγουδιάρα, την Πουτανιάρα!!!
Στο κάτω καθώς δούλευε όλη τη βδομάδα στο "Hot Lady".

1η φορά την έβλεπα τη κοπελίτσα και θα πω ότι μου άρεσε, 21 Μαίων δήλωσε, δεν είναι τρελό μωρό στη φάτσα αλλά βγάζει μια ψιλογκαύλα με το υφάκι που διαθέτει και την αθωότητα της (τουλάχιστον κατ'εμέ και πάντα όσο αφορά το προσωπικό μου γούστο), και στο σώμα είναι από αυτά που μου αρέσουν μάγκες.(Νεανικό σωματάκι, λεπτό, με ωραίο κολαράκι κλπ).Το μόνο αρνητικό θα έλεγα είναι λίγο κάτι με τα δοντάκια της και κάτι σημαδάκια σα λεκέδες στη κοιλίτσα της-ίσως ερεθισμός από το κόντρα πλακέ ξύρισμα-.
Η τσατσά, ήταν η χαζοβιόλα που μιλάει λες και έχει πιει ήλιο.Ναι!
Την συγκεκριμένη όταν την βλέπω την κάνω πλάκα και χαζογελάει, οπότε τη φέρνω στα νερά μου!!Κουλ
Βλέπω το κορίτσι, διαβάζοντας τόσα γι'αυτήν θετικά-αρνητικά, λέω μπαίνω τη τσατσά, το μωρό να γελάει συνέχεια σα χαζό για να με πείσει να μπω.
Μου αναφέρει το πρόγραμμα και λέει χαλαρά 50 ακα και 69.
Την λέω θα πάρεις 40 με το μωρό μπροστά, γτ τόσα είναι τα κουκιά.Γερο-μύστης
Αλληλοκοιτιούνται, συγκαταβατικά βλέμματα και από τις δυο και μέσα ο παίχτης.Σπασίκλας
Πάει να με βάλει στη τρύπα δεξιά, την λέω ο, ο, θέλω μπανάκι γτ είμαι βρομιάρης και μπαίνω στο δώμα με το μπάνιο-τσακούζι.
Έρχεται η πετσέτα και χωρίς να προλάβω να βγάλω ρούχα έρχεται το μικρό.
Την λέω μπάνιο baby φερστ, μου λέει ντα ντααα.Ματάκι
Παίδες δε ξέρω, τι παίζει με θετικά & αρνητικά, πάντως η φάση ήταν πολύ δυνατή για μένα. Το μωρό με ξέντυσε, ξεντύθηκε και αυτή παίξαμε, ξαπλώσαμε, κάναμε μπανάκι σχεδόν μαζί,
και πέσαμε για έρωτα με φουλ γλωσσόφιλα, αγκαλίτσες και λίγο ξύλο στη 1η μπούκα.
Το βάρεσα αρκετά σε μία και μόνο στάση καθώς τα γλ/φιλα πέφταν αβέρτα και είχα καραγκαυλώση.
Ξέχασα να αναφέρω, πίπα όχι τίποτα τρελό αλλά με ωραία δόση δοντιού και σάλιου!

Μάγκες θα ξαναπάω, γτ πρέπει να το γαμήσω κι΄άλλο, κάποιες φορές μία φορά = καμία!!!

Υ.Γ.
1.Εσείς εκεί σε αυτό το μπουρδέλο-Studio κάντε κάτι με τα αφρόλουτρα, τα είδη υγιεινής(χαρτιά) και με το δωμάτιο δεξιά, μπήκα για λίγο και βρωμούσε. Ήμαρτον!
1.Να μοιράζεστε info παίδες, να μπορούμε να το χώνουμε έχοντας επιλογές.

Να είστε όλοι καλά και να γαμάτε καλύτερα!!!

Με εκτίμηση
GALLAS
Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 05, 2019
Όνομα κοπέλας
Πάολα
GALLAS
Ανώτερος
Εγγραφή:
4 Μαϊ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
48
Likes:
5.256
Πόντοι:
5.646
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, cool-va, younghunter και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Μαρτίου, 2019
Μπραβο σου που ερριξες την τιμη.Νομιζω πως και το 30αρι ειναι αρκετο.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1