Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 5 10
Call-Girls 6009
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η ημερομηνία είναι ενδεικτική καθώς έγινε σε προγενέστερο χρόνο. Κατ’αρχας να πω οτι το γραφειο ειναι απο τα καλυτερα. Η συνεννοηση παρα πολυ γρηγορη και οι κοπελες παντα στην ωρα τους. Η Αντζυ ειναι μια πολυ φιλικη κοπελα αν και στην αρχη λιγο μαγκωμενη. Μοιαζει με ασιατισα αλλα ειναι Ρωσιδα και τα αγγλικα της σε πολυ καλο επιπεδο.
Η κοπέλα έχει πολυ ωραιο προσωπο και απίστευτα μάτια που σε μαγνητίζουν . Το σώμα της είναι στεγνό χωρίς ίχνος λίπους ή κυτταρίτιδας.. Δεν είναι όμως και σκίνι. Έχει υπέροχες αναλογίες. Όπως ακριβώς τη βλέπετε στις φώτο.. (πράγμα σπάνιο καθώς όλες κάτι προσπαθούν να κρύψουν). Το δέρμα της είναι πεντακάθαρο χωρίς στίγματα ή τατουάζ και μυριζει απιστευτα.
Στις υπηρεσίες της είναι GFE. Φιλάει βαθιά και υπέροχα είναι δεκτική σε όλα αρκεί να της φερθείς ευγενικά και τότε μπορεί να ξεκλειδώσει και να στα δώσει όλα .
Νομίζω ότι της αρέσει πολύ το σεξ και όταν την περιποιούνται το ανταποδίδει. Τουλάχιστον στην δική μου περίπτωση εγώ έτσι κατάλαβα.
Δεν θα μπώ σε λεπτομέρειες περί του αγώνα. Αλλά αξίζει να πω ότι έχει υπέροχα στησίματα εκμεταλλευόμενη το υπέροχο σώμα της. Το στοματικό της είναι υπέροχο και όταν σε κοιτάζει με αυτές τις ματάρες δεν μπορείς να αντισταθείς.....
Εκατσε για λιγο καιρο δυστυχως αλλα μου ειπε οτι θα ξαναερθει.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 02, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Μέλος
Εγγραφή:
12 Φεβ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
28
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, petergsp, Gingos και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού