Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 99 10
ΠροβεβλημένηHot
Call-Girls 294685
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Η συνάντηση έγινε στον χώρο της κοπέλας και το σεντόνι που είχε στρώσει ήταν κάπως βρώμικο....

Η κοπέλα έχει σώμα ακριβώς όπως στις φωτογραφίες, πολύ μαυρισμένο και πολύ ωραίο χαμόγελο. Είχε κάτι σπυράκια στο πρόσωπο που φαίνονταν γιατί ήταν άβαφη αλλά τίποτα το ενοχλητικό. Με το μπήκα μέσα άρχισε τα κομπλιμέντα για την εμφάνιση μου αλλά δεν τσιμπάω...τα ίδια έλεγε και σε άλλους όπως διάβασα σε προηγούμενα σχόλια. Συνεννόηση τραγική, ούτε καν για βασικά πράγματα...κάποια στιγμή τα παράτησα να προσπαθώ!Ήταν όμως θετική και χαμογελαστή συνέχεια.

Μόλις πάμε στο κρεβάτι αποφεύγει διακριτικά τα φιλιά στο στόμα και κατεβαίνει χαμηλότερα με βιαστικό ρυθμό...της λέω να χαλαρώσει και να πάει πιο αργά και με άκουσε σε κάποιο βαθμό. Πολύ καλή στο στοματικό με ιδιαίτερη φροντίδα στα μπαλάκια, βιάστηκε πάλι να μου βάλει το προφυλακτικό! Είχε βάλει ένα κιλό κρέμα προς απογοήτευση μου...δεν ένιωθα απολύτως τίποτα μέσα της, πηγάδι...εκεί χάθηκε το παιχνίδι...το τέλος ήρθε μετά από εναλλαγές σε 2-3 στάσεις αλλά μισο-ανορθωμένος Κεφάλι σε τοίχο! Μπανάκι και επιστροφή για 2ο γύρο αλλά είμαι ξενερωμένος...άλλη μια προσπάθεια για κουβέντα αλλά συνεννόηση μπουζούκι! Το κατάλαβε και η ίδια και ξεκίνησε πάλι το τρομπόνι. Μετά από άλλη μια παρότρυνση για περισσότερα φιλιά κάτι έγινε αλλά ήταν πρόσκαιρο...2ος γύρος λοιπόν με δυνατό σφυροκόπημα στο οποίο άντεχε αδιαμαρτύρητα και αφού έβαλε ΚΑΙ ΤΖΕΛ εκτός από κρέμα που ανανέωσε όσο έκανα μπάνιο!! Η αίσθηση είχε μειωθεί δραματικά και δεν ένιωθα ότι θα τελείωνα ξανά έτσι οπότε αποφάσισα να σηκωθώ και να φύγω. Είχε περάσει μια ώρα και 20 λεπτά και δεν μου είχε πει κάτι...καθώς ντυνόμουν να φύγω είχε έρθει από πάνω μου και προσπαθούσε να σώσει τις εντυπώσεις με κοπλιμέντατα οποία ακούω βερεσέ!

Χαίρομαι όταν βλέπω κοινά σημεία με άλλες κριτικές και σχόλια γιατί τελευταία έχουμε χάσει τον μπούσουλα με τις ψεύτικες κριτικές! Να γαμάτε καλά μάγκες, YOLO!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 03, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
4 Μαϊ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
683
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, chris1955, 6Y44 και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Μαρτίου, 2019
Τι καινούργια μόδα και αυτή με τα τζελ...?πραγματικά ότι χειρότερο..
04 Μαρτίου, 2019
Κάτσε ρε φίλε στον τίτλο λες βιαστική και στο τέλος λες ότι έκατσε 20 λεπτά παραπάνω... Αυτοαναιρεισαι
04 Μαρτίου, 2019
Πες μας κ τι κομπλιμέντα σου έκανε μη τσακωθούμε !
Superman , Spider-Man η Ironman σε είπε ? Κάτι τέτοια πετάει για να ξεπεταξει κόσμο .
Σίγουρα μετά λέει τα πήρα χαλαρά από τους Αθηναίους μαλακες .
04 Μαρτίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Διάβασε ξανά την κριτική και θα καταλάβεις.
04 Μαρτίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εμένα δε με έκανε σούπερ-ήρωα, κοπλιμέντα για την εμφάνιση μου έκανε. Τι όμορφος πελάτης κτλ κτλ, τι ωραία μάτια,πρόσωπο...εσύ feragamo ποιος σούπερ-ήρωας είσαι???
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5